708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Przyszłość i dzieci

Upragnione dzieci to wielkie szczęście. Oczy młodych mam błyszczą wielką radością, bez względu na zmęczenie. Czyż może być pełnowartościowa rodzina bez dzieci? Bez dziecięcych twarzyczek rodzina to jakby nie rodzina. Czy zastanawiałeś się już nad posiadaniem własnego dziecka? A może chcesz ponownie zasmakować rodzicielstwa? Zapamiętaj, jeśli mąż i żona się kochają, dziecko się doskonale chowa i o wiele mniej choruje! Więcej

Szczęśliwe dzieci szczęśliwych rodziców!

Dzieci są naszą przyszłością. Nie jest to być może zbyt oryginalna myśl, ale jakże prawdziwa. W małych ludziach krzyżują się geny ich rodziców, na drodze wychowania mama i tata przekazują im wszystko to, co najlepsze, rozwijają ich talenty, aby w przyszłości wierna kopia rodziców weszła w dorosły świat. Czy wiesz, że na los każdego z nas ma wpływ nie tylko data urodzenia, ale również data poczęcia? Mało tego, astrologiczne obliczenia pomagają określić najlepszą datę poczęcia. Lecz najważniejsza jest miłość, to właśnie ona najpierw tworzy dziecko, a potem pozwala je wychowywać na szczęśliwego człowieka. Rodzice zawsze troszczą się o swoją pociechę, zadają sobie pytania, czy świat nie będzie dla dziecka zbyt wrogi? Czy można jakoś go ochronić przed trudnościami? Często niestety troska przeradza się w nadopiekuńczość, która kaleczy los najukochańszej osoby. Jak nie popełnić błędu? Przede wszystkim należy być uważnym. Ale również konsultować się ze specjalistami, nauczycielami, psychologami a nawet astrologami – przecież to właśnie na podstawie daty urodzenia można przewidzieć los i talenty twojego dziecka.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.