708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Ognisko domowe

Harmonijna przestrzeń domu wpływa na harmonię w rodzinie. Jeśli w domu króluje spokój i poczucie duchowego odpoczynku, kłótni w takim domu nie będą miały miejsca. Jak to osiągnąć? Należy zadbać o prawidłowy przepływ energii wewnątrz domu. A na to jest mnóstwo sposobów – amulety, stosowanie feng-shui, porady energoterapeuty, który potrafi pracować z energią zdalnie. Więcej

Jak stworzyć szczęśliwy dom?

Planując rozkład mieszkania i umeblowanie domu nie należy kierować się wyłącznie modą i funkcjonalnością. Budowanie energetycznej linii domu wg zasad feng-shui wcale nie musi być mozolne i długotrwałe. Często wystarczą malutkie, lecz ważne detale. Istnieje kilka prostych symboli, które możesz stosować samodzielnie. Wg fan-shui żółwik przynosi zdrowie i długie życie, ryba symbolizuje obfitość, żabka z monetką – bogactwo i dobrobyt, japońskie kaczuszki-mandarynki – miłość i czułość. Rozłóż ten prosty zestaw w swoim domu, to już wystarczy, aby pozyskać pozytywną energię. Zgodzisz się zapewne, że to detale sprawiają, że w domu jest przytulnie. A zatem nie należy kierować się trendami, kreowanymi przez magazyny lub programy telewizyjne. To ty mieszkasz w swoim domu i ty wiesz najlepiej, co powinno się w nim znaleźć. Jeżeli jednak będziesz potrzebować rady lub oczyszczenia strumieni energetycznych, zwróć się do AstroStar. Tu znajdziesz najlepszych specjalistów z dziedziny feng-shui i energetyki, którzy zawsze są chętni do pomocy!

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.