708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Zgodność

W astrologii jest kierunek, poświęcony analizie zgodności między dwiema osobami. Jest to tak zwana konstelacja – zestawienie horoskopów dwójki osób, która pokazuje, co ich czeka w życiu i jak się potoczą ich wspólne losy. W miłości konstelacja jest niezastąpiona. Pokazuje, bowiem, jak długo potrwa relacja między wami, jak się skończy i czy macie przed sobą wspólną przyszłość. Więcej

Horoskop zgodności

Konstelacja jest istotna nie tylko dla męża i żony czy dwójki kochanków, ale również dla współpracowników tej samej firmy. Zdarza się przecież, że wartościowy pracownik i bardzo dobry człowiek nie może się dopasować do zespołu w korporacji, co fatalnie wpływa nie tylko na relacje między personelem, ale również na główny cel działalności firmy. W kwestii doboru odpowiedniego współpracownika na kierownicze stanowisko, rekomendujemy skorzystać z horoskopu zgodności. Zgodność można sprawdzić zarówno korzystając z kart Tarota, jak również za pomocą ekstrasensoryki, bioenergetyki, pradawnych run, autorskich metod bądź astrologicznych horoskopów zgodności. Taka informacja jest bardzo istotna, z tego względu, że zgodność można polepszyć – wystarczy zastosować się do konkretnych działań. Mogą to być obrządki, zastosowanie runicznych formuł lub nawet zmiana stylu ubierania się. Czasami nawet nieznaczne zmiany wystarczą, aby relacje w związku były znów wyraziste, namiętne, a uczucia mocne. Oczywiście, każdy samodzielnie buduje własne życie prywatne i szczęście, ale warto jest posłuchać rekomendacji astrologów i psychologów. Nasi eksperci zawsze są gotowi pomóc. Odpowiedzą na wszystkie pytania, przygotują prognozę na przyszłość.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.