708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Romans w pracy

Im lepsze stosunki między kolegami w pracy, tym większe prawdopodobieństwo występowania romansów biurowych. Jest to logiczny skutek wspólnych wyjść na lunch czy wyjazdów korporacyjnych, które kończą się planowanym ślubem. Jednak zanim nastąpi to ważne wydarzeniu w życiu, dobrze by było zestawić wszystkie „za” i „przeciw”. Należy również pamiętać o najważniejszej zasadzie romansu w pracy – oddzielać sferę zawodową od prywatnej. Więcej

Związek w pracy - jak utrzymać miłość?

W niektórych korporacjach romanse służbowe są zabronione, w innych mąż i żona nie mogą razem współpracować. Relacje osobiste mogą wpłynąć na zawodowe i wielu pracodawców wolałoby tego uniknąć. Czym jest romans w pracy? Chęcią urozmaicenia swojego życia? Kolejnym szczeblem w karierze? Czy po prostu pragnieniem odnalezienia własnej miłości, nawet w surowym klimacie korporacji. Kiedy jednak między kolegami po fachu rozbłyska prawdziwe uczucie, czy sposób jest zastanawiać się w jaki sposób romans się zakończy? Cudownie jest kochać i być kochanym. Tak więc kochaj i bądź szczęśliwy, ale jeśli masz choć cień wątpliwości w szczerość uczuć twojego partnera, skonsultuj się z psychologiem lub astrologiem. Konieczne jest zrozumienie, czy on lub ona potrzebuje czegoś więcej, czy tylko chodzi o intrygę w miejscu pracy. Eksperci AstroStar pomogą ci uniknąć błędów zarówno w pracy, jak i w miłości. I wówczas romans korporacyjny może się okazać najlepszym romansem w twoim życiu!

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.