708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Przyjaźń

We współczesnym świecie bardzo trudno jest naprawić stosunki z bliskimi, rodziną czy przyjaciółmi. A przecież to właśnie relacja z otoczeniem czyni nas pewnymi siebie w tym otaczającym nas świecie. Najlepsze stosunki przyjacielskie są istotne także wewnątrz rodziny, z osobą ukochaną. Jak znaleźć wspólny język z kimś, kto nie zwraca na ciebie uwagi? Jak odzyskać ciepło i bliskość w relacjach z dawnymi znajomymi? Eksperci AstroStar proponują wykorzystać do tego energo-psychologiczne metody. Więcej

Jak zaprzyjaźnić się na całe życie?

Miłosne i przyjacielskie stosunki układają się wtedy, kiedy istnieje zgodność wszystkich pięciu zmysłów: smaku, wzroku, węchu, słuchu i dotyku. Aby zawładnąć czyjąś sympatią trzeba się dowiedzieć, co dana osoba lubi, co jej się podoba. Nie zawsze jest to takie łatwe, jak się wydaje, przecież często są sytuacje, kiedy nie ma możliwości zapytać wprost. W takich przypadkach można skorzystać z podpowiedzi horoskopu, utworzonego na podstawie daty urodzenia twojego partnera. Podpowie on, co mu się podoba, co wydaje mu się atrakcyjne w innej osobie. Chcesz się spodobać drugiej osobie? Wykorzystaj jego ulubione kolory, poczęstuj ulubionym daniem, dobierz odpowiednie perfumy. Warto wiedzieć, że jedzenie, ubranie czy perfumy można naładować energetycznie na odległość! Jednak zwrócenie jego uwagi nie wystarczy, aby go utrzymać. Pomogą w tym eksperci: ezopsychologowie, parapsychologowie i jasnowidze. Przyjaźń i dobre stosunki z bliskimi i kolegami są bardzo ważne. Znajdź czas, aby pozyskać sympatię otoczenia, odpłać dobrem za dobro innych, a poczujesz się znacznie lepiej! Nie dotyczy to tylko koleżanek ze szkoły czy uczelni. Przyjacielskie relacje z członkami rodziny, dziećmi – to ważna składowa szczęśliwego życia. W nawiązaniu przyjacielskich relacji zawsze będą pomocni eksperci AstroStar.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.