708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Znaczenie snów

Średnio jedną trzecią doby poświęcamy na sen. Podczas snu odpoczywa ciało, mózg i dusza. Biologowie jak i ezoterycy są zgodni, że sen to zupełnie inny stan świadomości. Niektórzy twierdzą, że w nocy podczas snu, dusza opuszcza ciało i wędruje po innych światach. Jednym z dowodów na taki stan rzeczy są nasze sny. Marzenia senne ostrzegają, chronią a nawet przepowiadają przyszłość. Więcej

Interpretacja Twoich snów

We śnie można ujrzeć swoją przyszłość lub znaleźć odpowiedź na poważne pytanie, podczas snu dokonują się odkrycia i odnajduje się prawda. Istnieje kilka typów marzeń sennych: jedne pokazują przerobioną w ciągu dnia informację, w innych organizm na swój sposób ostrzega nas o pewnych wydarzeniach – chorobach, ciąży, a nawet o wizycie bliskich. Istnieją również sny prorocze, które nie śnią się każdemu i nie zawsze. Jednak chyba każdy z nas, choć kilka razy w ciągu życia, śni proroczo. Niestety nie zawsze potrafimy samodzielnie zinterpretować swoje sny. Dlaczego śni się pies, ryba, wesele? Oczywiście korzystając ze starych senników możemy odpowiedzieć: pies symbolizuje przyjaciół, ryba ciążę, natomiast wesele ważne zmiany w życiu. Jeśli uważasz, że twój sen jest proroczy, postaraj się go rozszyfrować. Przyszłość wysyła sygnał, którego nie warto lekceważyć. Koniecznie weź pod uwagę wszystkie szczegóły snu – to, co czułeś, jakie kolory przeważały we śnie, jakie czułeś zapachy. Zaraz po przebudzeniu spisz swój sen, aby obrazy, jakie zobaczyłeś we śnie nie zniknęły z twojej świadomości. Sny mogą się wydać bardzo tajemniczymi, dlatego od wielu lat zaprzątają umysły naukowców i filozofów. Interpretację snów opisuje nawet Biblia, Stary Testament, kiedy to Józef odgadł sen faraona i przepowiedział Egiptowi siedem lat tłustych i siedem chudych. Twój sen również może się okazać bardzo ważny, może nie dla całego państwa, ale dla ciebie osobiście. W zrozumieniu snu pomogą eksperci AstroStar. Dzwoń do nas o dowolnej porze!

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.