708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Zdrowie

Zdrowa osoba doskonale wygląda, świetnie się czuje i jest gotowa do wyzwań. Należy dbać o swoje zdrowie, zwracać uwagę na sygnały, jakie daje nam nasz organizm. Medytacje są jednym ze sposobów, aby skupić się na owych sygnałach. Istnieje kilka sposobów zachowania dobrego zdrowia, które często są oparte na zasadach prawidłowego odżywiania. Czy wiesz, że dieta może być skomponowana przez astrologa na podstawie twojego znaku Zodiaku? Więcej

Konsultacje zdrowotne

Często słyszymy, że należy się o siebie troszczyć, należy siebie kochać. To prawda. Żyjemy i czerpiemy siłę nie tylko z energii fizycznej, ale i z duchowej. Można poczuć się lepiej zarówno po śnie, jak i po zdrowym jedzeniu, często doskonałe samopoczucie przynosi nam rozmowa z przyjacielem. Prawidłowy bilans energetyczny w organizmie wzmacnia nasze zdrowie, chroni przed negatywnymi czynnikami, polepsza nastrój. Odpowiednio nastroić twoją energetykę można przy pomocy kart Tarota lub run. Na przykład Tarot Paracelsusa. Paracelsus to znany pradawny medyk, który uratował wiele ludzkich istnień podczas plagi dżumy. Przy pomocy kart tarota, nazwanych jego imieniem można dokonywać cudów. Eksperci AstroStar są gotowi doradzić we wszystkich kwestiach zdrowotnych. Nawet w naszych ciężkich czasach można utrzymać dobry stan zdrowia, wystarczy poświęcić mu trochę uwagi. Jeśli już się źle czujesz, zgłoś się koniecznie do lekarza, ale pamiętaj, że dobry efekt daje łączenie medycyny konwencjonalnej z niekonwencjonalną.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.