708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Jak ochronić siebie?

Wszyscy dążymy do szczęścia i wszyscy rozumiemy owe szczęście po swojemu. Czy jest coś, co stoi na przeszkodzie w tych dążeniach zrealizować swoje marzenia? Może są to wrogowie, których spotykamy na swojej drodze? A może, to my sami jesteśmy za to odpowiedzialni, jakbyśmy siebie przeklinali? Co zrobić, aby do tego nie doszło? Odpowiedź jest prosta, należy umiejętnie korzystać z ochrony energetycznej. Taką ochronę możecie stworzyć dla siebie za pomocą ekspertów AstroStar. Więcej

Jak się nie dać negatywnym wpływom z zewnątrz?

W większości przypadków wszystkie negatywne wpływy ze strony innych osób pojawiają się nieświadomie. Czasami wystarczy, że ktoś w myślach powie: „A idź do diabła” i już pech zaczyna cię prześladować, mimo, iż dana osoba wcale nie chciała cię naprawdę skrzywdzić. W jaki sposób możesz się chronić? Przede wszystkim należy się nastroić pozytywnie, myśleć o sobie w samych superlatywach, w żadnym wypadku nie wyzywać siebie i nie karcić się w myślach. Takie działania ochronią cię przed samym sobą. Nie życz innym, co tobie niemiłe. Niech twoje dobre myśli będą warstwą ochronną między tobą i twoim wrogiem. Jeżeli jednak tego nie wystarczy i uważasz, że ktoś świadomie cię krzywdzi, zwróć się do specjalisty. Prawidłowo zbudowana ochrona energetyczna może wiele zdziałać. Poczujesz, jak zmienia się twój nastrój na lepsze, jak harmonia rozpływa się w duszy, doświadczysz przypływu dobroci i energii. Jeśli interesuje cię stan twojej energii i chcesz osiągnąć harmonię, zadzwoń do ekspertów AstroStar.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.