708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Często zadawane pytania

Co to jest Astrostar?

Znajdujecie się Państwo na portalu Astrostar — centrum telefonicznych konsultacji z najlepszymi ekspertami w dziedzinie astrologii i ezoterycznej psychologii. Karty Tarota, interpretacja snów, numerologia. Nasi eksperci pomagają w rozwiązywaniu problemów uczuciowych, biznesowych i rodzinnych.

Ile kosztuje konsultacja z Doradcą w serwisie Astrostar?

Koszt konsultacji z Doradcami Astrostar zależy od czasu jej trwania. Możesz dowolnie dysponować swoimi środkami, dlatego, że łącząc się z ekspertem, dzwoniąc pod numer 708877088 za każdą minutę połączenia płacisz 7,68 zł z VAT. Dzięki temu nie masz żadnych ograniczeń, płacisz tyle, ile rozmawiasz.

Co muszę zrobić, aby skorzystać z konsultacji?

Wystarczy wybrać numer 708877088 i wcisnąć kod wybranego Doradcy, jeżeli nie jesteś zdecydowany na konkretnego eksperta, wystarczy wysłuchać prezentacji kolejnych specjalistów i po zapoznaniu się z nimi dokonać wyboru. Nie musisz się spieszyć z wyborem, gdyż płatność za konsultację zostaje naliczana dopiero od momentu połączenia się z wybranym doradcą. Dzwoń i konsultuj się do woli z ekspertem, który najbardziej się Tobie spodoba. Zapamiętaj trzy proste czynności: wybrać numer, wcisnąć kod doradcy i rozpocząć konsultację. Życzymy owocnych rozmów.
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.