708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Wróżba Tarota

Astro7
Ocen: 5
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Gaja

Kartami tarota posługuję się od 1995 roku. Pomału zaczęły odkrywać przede mną swoją wielowymiarowość. Oprócz aspektu wróżebnego określają również związki przyczynowo-skutkowe tego co spotkało nas w życiu. Tarot wydobywa również z naszej podświadomości to, czego nie chcemy sobie uświadomić sami. Każdy z nas posiada wolną wolę, która podparta decyzyjnością i działaniem jest potężnym narzędziem do wprowadzania zmian w nasze życie.

Czy kupię mój hotel w Pszczynie i dom pod Warszawą? Ela, ur. 28.02.1966.

 
Droga Elu - Gwiazda, 3 monet, 2 mieczy oznaczają ni mniej ni wiecej tylko to, że Twoje działania będą wspierane przez siły wyższe i czynnik ludzki. Możesz liczyć na wsparcie znajomego, który okaże się pomocny w realizacji Twoich zamiarów.

Nawet, jeżeli ty sama czegoś nie osiągniesz, błędy nie zostaną wykryte, i Twoje zamierzenia zostaną sfinalizowane sukcesem,
albo same wyregulują się w odpowiednim czasie. Nie będziesz miała problemu z zakupem i realizacja swoich marzeń.

Nie zwracaj uwagi na drobne niepowodzenia, bo jesteś w stanie podołaś temu wszystkiemu, co stoi na Twojej drodze. Działaj, a  nie zostaniesz w tyle. Pozwól sobie na odrobinę luzu. Ale nie pozbawiaj się samokrytycyzmu.

Elu - karta gwiazdy gwarantuje opiekę opatrznosci, jest to cudowna i szczęśliwa karta, przed Tobą tylko lepsze chwile, pełne optymizmu i nadzieii. Znajdzieszi motywację do działania, prosze zawierzyć swojej intuicji. W realizacji zakupu mozliwe, że pomocna okaże się kobieta.

W finansach bedziesz mieć nowe źródło dochodów, bedziesz nareszcie zarabiać i robić to co lubisz, co jest Twoją pasją. Znikną też problemy zdrowotne, zapomnisz o dolegliwosciach, na ktore ostatnio się uskarżałaś.

Będziesz czuć się odrodzona, uspokojona, bo razem z wiosną przychodzi do Ciebie nowy radosny czas spełnienia swoich marzeń.

Wymagane dane

imię, data urodzenia, pytanieCena: 75
Zamawiam
Iłość stron: 1
Czas realizacji: 1
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.