708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Wróżba miłosna

Astro7
Ocen: 13
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Snywidząca

Wróżby są moją pasją niemal od 10 lat. Dziś posługuję się nie tylko Tarotem - również Oraclami oraz wahadełkiem; pozwala mi to w pełni zrozumieć, jakie przeszkody stoją na Twojej drodze i skutecznie je usunąć. Wierzę, że jako wróżka nie mogę zachowywać tego daru jedynie dla siebie - dlatego jestem obecna na tym portalu, jestem tutaj aby pomagać. Jeśli dręczy Cię jakieś pytanie, nie jesteś pewny jak ułoży się dana dziedzina Twojego życia - nie wahaj się. Mój Tarot czeka na Twoje pytania. Jestem tutaj aby Ci pomóc, a Twoje tajemnice są u mnie całkowicie bezpieczne.

Jakie relacje nas czekają:

Kamil 27 luty 1990
Zuzanna 9 listopad 1988

Macie niepokojny związek, pełen watpliwości. Karty pokazują, że Kamil jeszcze nie do końca pogodził się ze swoją przeszłością - według kart to właśnie w niej tkwi przyczyna blokady emocjonalnej, której w chwili obecnej doświadcza.

Do trzech lat wstecz miał problem związany z kobietą, którą darzył uczuciem, a która niestety bardzo go rozczarowała.
 
W tym momencie stawia on raczej na relacje seksualne, przez co sam również się krzywdzi - nie jest w stanie otworzyć się, by dostrzec otaczające go kobiety, które są na tyle wartościowe, aby zdobył się na zobowiązania.

Traktuje Panią bardziej jak przyjaciółkę, niż potencjalną partnerkę. Jeśli zależy Pani na nim, musi Pani uzbroić się w cierpliwość i dużą wyrozumiałość w stosunku do jego wyskoków - z czasem przyniesie to pożądane efekty i zbliżycie się do siebie.

Musi się Pani liczyć jednak z tym, że oswajanie Kamila będzie procesem długoterminowym, a w związku może początkowo próbować się wycofywać, gdy wyda mu się, że jednak jest to dla niego zbyt wiele.

Proszę mu pozwolić, aby to on ustalał tempo, a między Wami nie będzie dochodziło do konfliktów.

Wymagane dane

Imiona i daty urodzenia partnerówCena: 65
Zamawiam
Iłość stron: 1
Czas realizacji: 1
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.