708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Twoja Numerologia

Astro7
Ocen: 4
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Nina

Runistka i numerolog. Stoisz na rozdrożu, nie wiesz co wybrać? Trafiłeś na właściwą osobę. Mam doświadczenie, stałych i powracających klientów. Pomogę w każdej dziedzinie życia jak poznam datę i imię, nie ma sytuacji bez wyjścia. Wszystko czemuś służy - jesteś gotowy na zmiany? Mogę wskazać drogę. Nie należę do osób co mówią na potrzebę chwil. Odpowiem na każde pytanie... z wyjątkiem osób trzecich. Proszę pytać w liczbie pojedynczej i o siebie.

Pani Aniu, Pani wibracja to 2! Ludzie o tej wibracji są bardzo wrażliwi .Ich planeta to Księżyc. Cecha najbardziej charakterystyczna to chęć współpracy, pomocy oraz zrozumienia innych.

Na nikogo nie można bardziej liczyć, niż na dwójkę. Starają się żyć ze wszystkimi w symbiozie, co nie zawsze wychodzi im to na zdrowie. Dwójkom trudno podjąć radykalną i szybką decyzję mają z tym ogromny problem jak i z załatwianiem spraw urzędowych.

Dwójki posiadają umysł analityczny i najpierw zbierają informacje na dany temat, a później dopiero wypowiadają się z rozwagą i dyplomacją! Kierują się raczej uczuciami, niż rozumem. Romantyczni, marzyciele i czasami oderwani od rzeczywistości. Dlatego też bardzo często mogą być wykorzystywani przez wibracje silniejsze. Ich prostoduszność i łatwowierność jest łakomym kąskiem dla innych.

Dwójki często mają problem z okazywaniem emocji oraz szybko tracą pewność siebie. Jeżeli dojdzie do głosu ciemniejsza strona dwójki to będzie podejrzliwa, zaborcza, zazdrosna, a nawet kapryśna.

W sprawach finansowych nie znoszą ryzyka, wolą mniejsze pieniążki i pewność jutra! Bardzo dobrze sprawdzają się jako psycholodzy, pracując z trudną młodzieżą, pielęgniarki oraz przedszkolanki. Tym którzy pokonają własne słabości udaje się dojść do niezłej sytuacji materialnej.

Bardzo ważne dla nich jest życie rodzinne i wszytko co z nim związane. Dla rodziny i jej dobra potrafią zrobić dosłownie wszystko! Na partnerów powinni wybierać czwórki, szóstki oraz dwójki. Natomiast unikać jedynek, ósemek i dziewiątek.


Wymagane dane

Imię, data urodzeniaCena: 65
Zamawiam
Iłość stron: 1
Czas realizacji: 1
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.