708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Tora wskaże Ci drogę!

Astro7
Ocen: 4
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Tora

Ezoteryka jest moją pasją i pracą. Doradztwem życiowym z wykorzystaniem Tarota, Run i innych metod zajmuję się już od niemal 20 lat. Jestem również bioenergoterapeutką, mam II st. Reiki. Ukończyłam parapsychologię w Akademii Astrobiologii "Jupiter" gdzie jasnowidzenia uczył między innymi Lech Emfazy Stefański, a także wielu wybitnych wykladowców z kraju i zagranicy. Jeżeli jesteś na moim profilu zarezerwuj sobie trochę spokoju, skup się na swoim problemie, przygotuj daty urodzenia - niech rozmowa nasza będzie świętem i ucztą duchową.

Witam Panią Sonię i Łukasza - cieszę się za zaufanie a też uważam, że dobrze jest na starcie swojego dorosłego życia co nieco wiedzieć wcześniej. I jak wiadomo zawsze sami musimy podejmować decyzje, mam nadzieję, że moje słowa pozwolą na pewną refleksję.

Najpierw skupię się na każdym z Was osobiście, a następnie co mówi wasza data ślubu, która otwiera bardzo ważny etap w życiu każdego z Was odzielnie jak i razem. Soniu pytasz głównie o kwestie materialne - w tej kwestii to mogę powiedzieć jednoznacznie macie oboje bardzo pozytywną wibrację materialną. Nawet gdyby pojawił się problem w tej kwesti to może on być tylko chwilowy.Tym bardziej, że wibracja dnia ślubu będzie was chroniła w tej kwestii i jednocześnie dawała ogromne możliwości.

Data urodzenia Twoja jak i Twojego męża wskazuje, że powinniści mieszkać poza rodziną i że będziecie bardzo samodzielni. Ponieaż z urodzenia jesteście intelektualistami niezależnie od wykształcenia co nie wyklucza, że może to iść w parze.Co do dziecka to uważam że ten rok do dnia Twoich urodzin nie jest najszczęśliwszy. Sugerowała bym przeczekać ten czas. Generalnie będziesz szczęśliwą mamą i to marzenie z pewnością się spełni.

Pracę otrzymasz, ale przez okres jednego roku może to być praca nie stała. Nie mniej dająca doświadczenie na przyszłość. Soniu, choć oboje macie bardzo silne wibracje to jednak w waszym związku to Ty powinnaś bardziej mieć decydujący w cudzysłowie głos. A dlaczego? Dlatego,że jesteś mądra i potrafisz krytycznie spojrzeć na wiele spraw. Potrafisz stać na straży interesów, a powiem więcej, zdajesz sobie sprawę ze swoich ku temu predyspozycji. To rownież odnoszę do Twoich predyspozycji zawodowych w przyszłości.

Soniu, dzięki swoim osobistym zasługom możesz wznieść się wysoko. Jesteś wytrwała w tym co robisz.Staraj się nie wchodzić w intrygi innych a czsami bądż dyplomatyczna i przemilcz sprawę dla dobra sytuacji. Natomiast Twój Łukasz jak kolwiek bardzo wartościowy i patronuje mu szczęśliwa gwiazda - to ma podwójną naturę i może tak być, że inny jest w słowach, a inny w czynach. Dlatego właśnie Twoja czujność jest mu potrzebna raz jako wsparcie a po drugie abyś pilnowała swoich spraw i rodziny.

W swoich ocenach sytuacji może mieć pewną powierzchowność. Może też być zbyt sceptyczny dlatego tylko razem stworzycie wspaniały duet. Przed Wami może być świetlana przyszłość. Nie odstępujcie od siebie, bądżcie zawsze razem na ile pozwoli codzienne życie i dbajcie o swoje szczęście bo taka jest zapowiedź waszego wspólnego bycia razem. Walczcie o swoje, bo życie to nie tylko dziś.


Wymagane dane

imię, data urodzeniaCena: 65
Zamawiam
Iłość stron: 1
Czas realizacji: 1
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.