708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Szczegółowa analiza sytuacyjna

Astro7
Ocen: 4
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Ella Selena

Nazywam się Ella Selena, jestem wróżką i parapsychologiem. Ezoteryką interesowałam się już w dzieciństwie, niemniej jednak dopiero w dojrzałym wieku zaczęłam się nią zajmować zawodowo. Jestem autorką czterech, pięknych tali kart, książki o czarach, pięknie i bardzo przystępnie opracowanego Cyklu Jowisza, Rozkładu Astrologicznego oraz Podstawowych rozkładów kartami Znacie mnie z programów telewizyjnych i radiowych oraz jako autorkę horoskopów i artykułów o tematyce ezoterycznej umieszczanych w internecie oraz w prasie. Jako wróżka uważam, że ważny jest czas tu i teraz, stąd, dobra wróżba polega na uświadomieniu sobie swojej pozycji w danym momencie czasu i przestrzeni. To my jesteśmy świadomymi kreatorami naszej przyszłości, od nas zależy jej zmiana. Generalnie zasada jest prosta, nie zmienisz przeszłości, ale możesz wpłynąć na przyszłość.

Zwracam się z prośbą o pomoc . Jestem samotną matką, wychowuję trzynastoletniego syna. Od trzech lat jestem w nieformalnym związku z Piotrem. Chciałabym kupić dom, moje pytanie, czy to dobry pomysł, czy dam radę go spłacić, gdyż chcę wziąć kredyt. Czy Piotr będzie ze mną, bo żyjemy jak obcy sobie ludzie, nic nas chyba już nie łączy, a nie mamy odwagi, aby się rozstać. Pozdrawiam Barbara

Witam!
Pani Barbaro, najpierw cykl Jowisza, jest Pani teraz na godz 7.00 w maju wchodzi pani na 8.00 czyli wyjście z tunelu i ujrzenie świata i własnej rzeczywistości z innej perspektywy, dobre lata, wdrapanie się na górę koła losu. Zapowiada się dobry czas, o ile zechce Pani dobrze przepracować i przeanalizować swoje niedokończone lekcje życiowe.  Na pewno trudny czas jest już za Panią, w szczególności ostatnie cztery lata mogły solidnie Panią wymęczyć. Jowiszowo znajdowała się Pani pod wozem koła Losu, stąd i Piotr, jako osoba, która przyszła w jowiszowej zimie może sugerować trudny związek.  Jednak nie można tego traktować w kategoriach dopustu bożego, po prostu taki los. A w szczególności dlatego, że jest Pani numerologiczną ósemką z 26. Niestety, to dość trudna wibracja podpowiadająca o Pani wielkich długach karmicznych, przede wszystkim wobec siebie, gdyż dotąd występowała Pani w roli ofiary, mówię o relacjach z mężczyznami. Pierwszy związek trudny, nieoczekiwane rozstanie i samotność. Ten syndrom powtarza się w kontekście Piotra. Pani pogubiona, niepewna siebie, nie umiejąca zaakceptować swojej osoby, wchodzi w rolę ofiary wobec Piotra. 

Piotr chce od pani wsparcia i pomocy, gdyż w rzeczywistości jest słabym mężczyzną, zatem związek z pozoru mocny, kruszy się u podstaw. Uważa Pani, że to wszystko jest pani winą,  że to nie ten mężczyzna i ogólnie nic się nie da zrobić. A jak nic się nie dzieje, bo jedno zwala swoje niepowodzenia na drugie, to znak, że czas przyjrzeć się sobie. Problem tu nie z mężczyzną, ale samej ze sobą. Proszę pamiętać, że  bezpieczeństwo emocjonalne powinno być budowane w nas samych, nikt go na nam nie zapewni, zatem, praca jeszcze nie wykonana i faktycznie żyjecie z Piotrem, jak obcy ludzie, ale nadal chętni być ze sobą. Jeśli Piotr jest ciemnowłosym, piwnookim, dość dobrze zbudowanym mężczyzną, to prawdopodobnie jest to mężczyzna przyznany przez Los, twardy orzech do zgryzienia, ale Pani motylkiem i skowronkiem też nie jest, przynajmniej dla niego. Wszystko się dzieje, wszystko można zmienić, te przeszkody, pomiędzy Wami to karta ograniczeń mentalnych, czyli popatrz na to inaczej, a zobaczysz, ze nie jest tak źle. Demon pokonany, najgorsze za Wami, może warto zastanowić się nad zmianą swojego postępowania i dać też coś od siebie. Następny mężczyzna to wpadnięcie z deszczu pod rynnę. Ponadto Pani Barbaro, jest Pani w czasie dwójki, to trudny czas, zwłaszcza dla partnerów, a zostawienie partnera w tym czasie zawsze powoduje przykre konsekwencje.

Generalnie mówi się, że  rok dwójki powinien być dość spokojny, gdyż po dość burzliwym roku jedynki, teraz można odpocząć i poczekać na efekty swojej pracy. Nie będzie to jednak rok biernego czekania, musisz poświęcić się partnerstwu i nauczyć się współdziałania ze swoim partnerem i rodziną. Osoby ze zbyt władczym podejściem do ludzi będą musiały co nieco spuścić z tonu, gdyż w tym roku nie będziesz już władczym Lwem, tylko skromną dwójką, a to liczba Księżyca, która oznacza kobiecość, intuicję, opiekę... Jednym słowem,  musisz nauczyć się słuchania sugestii innych, a wyjdzie to wszystkim na dobre. Liczy się nie tylko partnerstwo z najbliższą twemu sercu osobą, ale i partnerstwo biznesowe, ten rok sprzyja znalezieniu dobrych i uczciwych wspólników, kontrahentów i pracowników. Tym razem musisz bardziej słuchać i stać w cieniu, pozwalać na działanie innym, nie niecierpliwić się, gdyż inni też mają coś do powiedzenia. Rok dobry na poczęcie dziecka, na poświęcenie się ognisku rodzinnemu, to rok spokoju i kierowania się sercem bardziej niż rozumem. Osoby  spragnione miłości mają szanse na trwały związek, usankcjonowany nawet umowami ślubnymi lub partnerskimi. Zatem warto poczekać do  września, gdy wejdzie Pani w czas trójkowy i wtedy Los uwolni Panią od obecnych uwarunkowań.
 
Moje karty ,mówią, że kupowanie domu w obecnej sytuacji jest trochę na wyrost, to  skok z dużej wysokości do basenu bez wody. Bez zapasu, zasobów materialnych raczej trudno myśleć o kupnie domu, przy czym niezbyt dopracowana kwestia Waszego dalszego wspólnego porozumiewanie się to też nieszczególnie dobry moment na tak wielką inwestycję. Zatem lepiej poczekać, o czym mówi karta Wisielca, te sprawy są zawieszone i na razie ich nie tykać. Będzie Pani posiadaczką domu ale na przestrzeni 3,4 najbliższych lat. Teraz muszą wyjaśnić się inne sprawy, jak chociażby Pani decyzja, co ze związkiem. Prawdopodobnie na razie nie podejmie Pani żadnej decyzji, gdyż trzeba będzie dogadać się przede wszystkim samej ze sobą i określić swoje priorytety, czego tak naprawdę pragnie Pani dusza, czy chce się Pani uwolnić ze związku, czy też nie. Karty mówią, że raczej nie, przynajmniej na razie, być może podświadomie chce Pani naprawić relacje pomiędzy Wami. Jesienią będzie Pani wiedziała, co dalej, co z Piotrem i Waszą Rodziną. Moje karty dają sugestię, że to sprawa do uratowania, ale wybór i tak należy do Pani, jak Pani zmieni się i do jakich zmian zechce nastroić się Piotr. Piotr, to zwierzę niepokorne, ale dobre, czuje się oszukany, ponieważ wiele uczuć zainwestował w Wasz związek i uważa, ze w zamian nic nie otrzymał. Jednak jest to istota zupełnie taka jak Pani, oboje jesteście sabil i każde z Was chciałoby otrzymać wsparcie i bezpieczeństwo emocjonalne od drugiej osoby. Niemniej jednak Piotr ma dobre intencje. Ponadto on raczej nie zerwie układu, dlatego związek ten pomimo Waszej obcości jednak jeszcze trwa.

Proszę spojrzeć na Piotra, jak na człowieka, mam nadzieję, że do jesieni zrewiduje Pani swój obecny stosunek i będzie wiedziała, jakich wyborów dokonać, razem, czy osobno. Rozstrzygnięcie problemu w danym momencie jest raczej niemożliwe. Czyli co robić?? Nie robić nic, najwyżej zmienić mieszkanie, wynająć inne, o ile ma Pani taką potrzebę. Zdać się na chwile obecną i przy okazji postanowić na zmiany siebie, w sobie poszukać siły i mocy, może więcej szacunku do swojej osoby, skupienie się na sobie, bez oceny partnera. Jednym słowem dać sobie parę miesięcy karencji bez zbytnich oczekiwań i naprężeń sytuacji, na pewno obojgu Wam to pomoże.

Przesłanie Anioła, Anioł Miłości otacza Cię swoją opieką, mówi, że wszystko będzie dobrze, o ile uwierzysz w miłość. Otwórz czakrę swojego serca i zastanów się, że jako dzieci Boga wszyscy jesteśmy niewinni i jeśli nawet coś złego dzieje się w nas, to powodem jest brak zrozumienia. Wszyscy chcemy dobrze, przypomnij sobie czas, gdy poznałaś Piotra. Pozdrawiam serdecznie.


Wymagane dane

Pytanie, data urodzenia, imię.Cena: 200
Zamawiam
Iłość stron: 2
Czas realizacji: 1-2
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.