708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Seans energetyczny

Astro7
Ocen: 2
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Doradca Monika

Jestem Astrologiem, specjalizującym się w astrologii humanistycznej, czyli takiej, która jest skoncentrowana na konkretnej osobie i pomocy człowiekowi w konkretnych sprawach życiowych i duchowych. Analiza kosmogramu urodzeniowego pomaga skutecznie dotrzeć do przyczyny naszych problemów i w ten sposób pomaga znależć najlepsze rozwiązanie dręczących nas problemów. Doradzam w sprawach związanych z każdą dziedzina życia. Dodatkowo rozkładam Karty Tarota, Osho i posiadam specjalny przekaz do Wyroczni Mo, którą w razie potrzeby również włączam do mojej pracy.

Sesja energetyczna zaliczana jest do  terapii niekonwencjonalnych. Działanie odbywa się za pomocą przesyłanej energii. W ten naturalny sposób udaje się zharmonizować wszystkie obszary funkcjonowania człowieka. Dzięki pracy doświadczonego terapeuty, który przekazuje energię, możliwe jest osiągnięcie równowagi na poziomie umysłu ciała i emocji.

Tego typu działania pozwalają również pracować na poziomie emocji. Blokowane negatywne emocje takie jak złość, strach, zawiść mogą powodować stany chorobotwórcze w przyszłości.

Energoterapia jest  oddziaływaniem energii, w wielkim skupieniu  na centra energetyczne,  zwane czakrami. Energia trafia też do  podporządkowanych  im narządów w celu przywrócenia  właściwego rytmu. Wykonujący zabieg bada wstępnie stan organizmu klienta, odczuwając dysharmonię w głównych ośrodkach energetycznych. Poprzez przekazywanie energii ,w określonym czasie i w określony sposób doprowadza do całkowitego  zharmonizowania i zniwelowania braków energetycznych. Aura zostaje również  oczyszczona, co pomaga w  powrocie do równowagi wewnętrznej.
 
Skutkiem takiego działania jest przywrócenie równowagi psycho-fizycznej. Wraca dobre samopoczucie. Niejednokrotnie skuteczność tego typu działania  można odczuć już po pierwszym zabiegu. Jest to  bardzo subtelna forma pomocy wprowadzająca w relaks i spokój.

Można ją z powodzeniem stosować na odległość. Po umówieniu się na czas wykonywania zabiegu w ciągu około 20 –30 minut za pomocą technik bioenergoterapeutycznych sprawdzam stan energetyczny danej osoby. Następnie harmonizuję cały organizm wraz z aurą. Sesję  najlepiej powtarzać 3 dni pod rząd.

Sesja energetyczna na odległość przyniesie Ci wsparcie przed  ważnym wydarzeniem, z którym ciężko Tobie sobie poradzić np. egzamin, rozwód, ważne spotkanie zarówno pozytywne jak i negatywne. Korzyści:
-zyskasz spokój i wsparcie
-uzyskasz poprawę zdrowia
- odczujesz przypływ sił
- spojrzysz na swoje sprawy z dystansem
- znajdziesz wyjście z sytuacji.
 

 
 


Wymagane dane

zdjęcia,ewentualnie data urodzenia i kontakt głosowyCena: 87
Zamawiam
Iłość minut: 20
Czas realizacji: 1
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.