708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Rytuał miłosny - przyciągnij miłość

Astro7
Ocen: 13
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Snywidząca

Wróżby są moją pasją niemal od 10 lat. Dziś posługuję się nie tylko Tarotem - również Oraclami oraz wahadełkiem; pozwala mi to w pełni zrozumieć, jakie przeszkody stoją na Twojej drodze i skutecznie je usunąć. Wierzę, że jako wróżka nie mogę zachowywać tego daru jedynie dla siebie - dlatego jestem obecna na tym portalu, jestem tutaj aby pomagać. Jeśli dręczy Cię jakieś pytanie, nie jesteś pewny jak ułoży się dana dziedzina Twojego życia - nie wahaj się. Mój Tarot czeka na Twoje pytania. Jestem tutaj aby Ci pomóc, a Twoje tajemnice są u mnie całkowicie bezpieczne.

Małe rytuały wykonujemy sami, często nawet nie zdając sobie sprawy z tego - choćby trzymając za kogoś kciuki, kierujemy naszą energią tak, aby wspierała dążenie do celu danej osoby. Proponuję Ci rozbudowany rytuał miłosny wykonywany przeze mnie w intencji Twojej i osoby, którą Ty kochasz.

Dlaczego warto wykonać taki rytuał?

Przede wszystkim wzmocni on Waszą więź, zniweluje niesnaski niemal do zera, jeśli się od siebie oddalacie - ponownie Was zbliży. Jeśli jeszcze nie jesteście razem - sprawi, że osobie, którą kochasz klapki opadną z oczu i wkrótce zacznie interesować się właśnie Tobą, Twoimi potrzebami, będzie czuła się coraz lepiej w Twojej obecności - reszta będzie należała do Ciebie.

Rytuał, który Ci oferuję jest czystą różową magią, lecz w przeciwieństwie do innych oferowanych przez rytualistów nie pęta wolnej woli żadnego z partnerów, otwiera oczy i pozwala cieszyć się słodkim uczuciem miłości i spełnienia w relacji.

Różowa magia jest to nic innego jak inna nazwa na czystą magię miłosną: ona nie wiąże ludzi, ona otwiera oczy na drugą osobę, jej potrzeby, a przede wszystkim otwiera serce na miłość. Dlatego jest tak skuteczna. W tej magii stosujemy głównie świece, olejki, zioła, czasami jako ofiarę dajemy kwiaty, owoce, orzechy. Zwracamy się do wszelkich pozytywnych bóstw kobiecych o zapewnienie nam szczęścia w miłości.


Wymagane dane

Imię i data urodzenia oraz imię i data urodzenia ukochanej osoby.Cena: 250
Zamawiam
Iłość stron: 1
Czas realizacji: 1-2
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.