708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Porada astrologii i kart

Astro7
Ocen: 2
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Doradca Monika

Jestem Astrologiem, specjalizującym się w astrologii humanistycznej, czyli takiej, która jest skoncentrowana na konkretnej osobie i pomocy człowiekowi w konkretnych sprawach życiowych i duchowych. Analiza kosmogramu urodzeniowego pomaga skutecznie dotrzeć do przyczyny naszych problemów i w ten sposób pomaga znależć najlepsze rozwiązanie dręczących nas problemów. Doradzam w sprawach związanych z każdą dziedzina życia. Dodatkowo rozkładam Karty Tarota, Osho i posiadam specjalny przekaz do Wyroczni Mo, którą w razie potrzeby również włączam do mojej pracy.

"Jak ułoży się moja sytuacja w pracy w najbliższym czasie, nie czuję się tam dobrze?" Katarzyna.

Katarzyno, od dnia 6 stycznia 2013 do lipca 2015 weszłaś w nowy cykl rozwoju. Rozpoczęty przez Ciebie etap nauki dobiega końca. Obecnie Twoja uwaga będzie skupiona przez dwa lata i pół roku na innej strefie a mianowicie nastąpi czas tzw. rozterek względem pozycji zawodowej i środków finansowych. Będziesz też chciał wykorzystać wiedzę i doświadczenie zdobyte przez ostatnie 2 lata.
 
Może być to trudny okres z takiego powodu iż możesz mieć uczucie, że jakąkolwiek decyzje nie podejmiesz, nie będziesz pewna czy dobrze robisz. Może towarzyszyć Ci brak pewności, w którą stronę się udać.
 
U Ciebie Katarzyno w horoskopie jest taki zapis odnośnie pracy, że jeżeli podejmiesz się takiej standardowej w biurze, czy w korporacji, zawsze będziesz miała w którym momencie wrażenie, że może robisz cos nie takiego co powinnaś. Może towarzyszyć Ci uczucie niespełnienia. Czasami, by lepiej się poczuć podczas wykonywania swoich obowiązków, możesz naciągać fakty i dobierać sobie pasujące argumenty ale zawsze coś będzie Cię uwierać. Możesz czuć brak komfortu.
 
Katarzyno, posiadasz bardzo silną potrzebę pomocy bliźniemu i wysoki poziom empatii. Pomoc innym jest sensem i  celem Twego życia. W ten sposób się w pełni realizujesz. Bycie potrzebnym jest dla Ciebie istotne. Wspominam o tym gdyż zawsze w tradycyjnej pracy będą mogły się pojawiać uczucia zawodu na ludziach, czy też ogólnego zwątpienia w sens tego, co się robi. Domyślam się, że właśnie to przeżywasz obecnie.
 
U Ciebie w horoskopie urodzeniowym widzę rozwiązanie, które pomogłoby zniwelować poczucie niezadowolenia z pracy. Szansą dla Ciebie  jest zaangażowanie w działalność w dużych organizacjach, w których praca nie od razu daje wymierne korzyści. Bardzo wspierałaby Cię działalność, bądź praca nawet charytatywna, czy przez wolantariat dla jakiejś grupy ze szczytnymi ideałami. Zyskałabyś wsparcie i radość życia. I tego proszę się Katarzyno trzymać.Masz bardzo wyrazistą osobowość i siłę woli do której trzeba się teraz odwołać. Jeśli zmienisz teraz pracę, to mówiąc szczerze będziesz niezadowolona. Twoim wsparciem są ludzie z pasją działający na rzecz innych. Ważne też , by wypracować w sobie kontakt z pierwiastkiem duchowym, z czymś co Cię zainspiruje gdyż właśnie Ty tego potrzebujesz przede wszystkim.
 
Najbliższy czas, to transformacja Twojej osobistej mocy oraz poradzenie sobie z własną bezsilnością oraz różnymi zależnościami, również właśnie w pracy. Czas wyznaczania celów i możliwość ich realizacji.
 
Z punktu widzenia astrologii masz moment zwrotny w życiu gdzie nie powinno się podejmować pochopnych decyzji. Możesz działać jak we mgle i źle odczytać rzeczywistość. Możesz mieć potrzebę ucieczki, odcięcia się od innych. Pozytywne jest to, że jest to okres inspiracji wewnętrznych i duchowych.
 
Koło lipca sytuacja znacznie się już poprawi, zaczniesz nawiązywać nowe, ciekawe kontakty z ludźmi, z różnych  kręgów, co pomoże Ci znieść rutynę w pracy. Poprawią się też wszelakie relacje w obrębie pracy również.
 
Generalnie sytuacja w pracy jest stabilna. Podpowiedzią jest byś starała się realnie spojrzeć na swoją sytuację a nie emocjonalnie. Katarzyno, zbyt pesymistyczne widzisz sytuację i nawet wykazujesz jakiś opór przed kontaktami z innymi .Cała ta sytuacja związana jest z Twoim własnym poczuciem skrępowania i niemocy. Czyli sytuacja na zewnętrz nie specjalnie to potwierdza, że jest źle.

Ty sama zamknęłaś się, odczuwając brak możliwości ruchu. W ciągu najbliższego czasu jest szansa na przypływ energii, ale musisz się optymistycznie nastroić. Sytuacja się poprawi tak jak pisaliśmy czerwiec - lipiec. Pojawi się szansa na zadziałanie już ze swoim planem. Cokolwiek nie wymyślisz.

Zrób dobry plan, strategię bo w ciągu półtora roku masz szanse dostać jakieś lepsze stanowisko lub Twoja sytuacja ustabilizuje się. Ważne również by na bieżąco wyjaśniać nieporozumienia gdyż niedomówienia gromadzą się i psują klimat w pracy. Nie szukaj pracy, chyba że dodatkowo w obrębie pracy niekoniecznie dającej tylko źródło dochodu a ispirację i możliwość dowartościowania.
 
 
 
 


Wymagane dane

- dokladna data urodzenia (dzień, miesiąc, rok, godzina i miejsce), imięCena: 62
Zamawiam
Iłość stron: 1-2
Czas realizacji: 1 dzień
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.