708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Oczyszczanie energetyczne. Pozbądź się negatywów.

Astro7
Ocen: 3
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Joanna

Tarot, astrologia, numerologia – to nasze życie zapisane w symbolach. Pięknym symbolem jest Słońce. Tak jak Słońce wschodzi i zachodzi, tak wschodzi i zachodzi nasze życie. Czasami jest piękne niebo, innym razem chmury, wiatr, deszcz, burze. Słońce to światło, którym Jesteś, to energia, która powala Ci rozkwitać. Magia to nasze życie, nasze wybory, spotkani ludzie, sytuacje, choroby, nastroje. Od zawsze zadajemy sobie pytania, szczególnie, gdy nagle, nieoczekiwanie pojawiają się zmiany w naszym życiu. Utrata pracy, zakończenie związku, choroba, brak finansów. Dlaczego mnie to spotyka i to akurat teraz? Chcesz znać odpowiedź. To Ty sam to sprawiłeś.

Wszystko jest energią – człowiek, zwierzęta, rośliny, kamienie, ptaki, pieniądze, myśli, emocje, oddech, pożywienie i to, co nas otacza, widzialne i niewidzialne. Każdy człowiek jest energią zamkniętą w materii. To nasze ciało, które jest piękne, radosne lub cierpiące.

Mówi się, że człowiek jest CUDEM – CUD – to ciało, umysł i dusza. Harmonia tych trzech elementów, pozwala żyć zgodnie z planem. Brak harmonii to lęk, strach, ból, cierpienie, niekończące się kłopoty i powtarzanie tych samych schematów.
Do tego dochodzą klątwy, uroki, złe życzenia, czarne myśli, przekleństwa i wampiryzm energetyczny.

Najtrudniejsza jest klątwa matki, – kiedy matka przeklina swoje dziecko. To dziecko może całe życie mieć problemy i dopóki nie zostanie zdjęta klątwa, jego zablokowana energia będzie utrudniała mu życie. Każdy z nas idzie swoim etapem rozwoju energetycznego, dlatego w życiu są rozstania, bo rozstanie to rozwiązanie, to szansa i możliwość realizacji siebie.  Śmierć bliskiej osoby, rozpad związku, zmiana pracy, przeprowadzka, choroba zmienia wszystko, pojawia się energia dająca zmianę wewnętrzną i zewnętrzną.

Już jesteśmy inni. I to są momenty, kiedy warto zrobić seans oczyszczający, żeby łagodnie przekroczyć próg. Pożegnać się z przeszłością i ruszyć do przodu. Zapraszam do tworzenia siebie nowego poprzez seans oczyszczający. Najpiękniejsze jest oczyszczanie energetyczne przez MIŁOŚĆ.

Oznaki blokad energetycznych:
Trudności w uzyskaniu zmian na lepsze
Kłopoty ze snem.
Złość – nagłe ataki
Choroby – problemy ze zdrowiem, które trudno wyjaśnić.
Nałogi, to często nierozwiązane problemy – palenie, picie, jedzenie, zakupy i inne.
Dlaczego ciągle śpię? – Bo wytrąciłam energię.
Dlaczego nie przyjęli mnie do pracy? – Bo moje drugie „JA” powiedziało, że się do tego nie nadaję.
Samo słowo „muszę” – to presja emocjonalna.

Postaw na siebie, zacznij cieszyć się życiem. Oczyszczę Ciebie lub osobę, którą wskażesz. Każdy seans jest dla jednej osoby – trwa tyle czasu ile potrzeba na oczyszczenie. Czasami seans trzeba powtórzyć, to zależy od problemu.

Możemy umówić się na seans na odległość – wybierz dzień, godzinę – zarezerwuj sobie około 1 godziny. Ubierz się luźno, zapal świecę białą lub szarą i też weź zdjęcie osoby, którą będziemy oczyszczać, jeśli to Ty, to możesz być przed lustrem.
Możemy umówić się na seans telefoniczny.
 

 
 
 
 


Wymagane dane

1. Dane osoby – imiona i nazwiska (jeśli nie chcesz pisać nazwisk to podaj czy nazwisko nosisz po rodzicach czy po mężu/żonie, jeśli wróciłeś/aś do panieńskiego nazwiska po rozstaniu to też napisz. Bardzo ważne jest pochodzenie nazwiska.
2. Data urodzenia, godzina urodzenia (jak ją znasz), miejsce urodzenia i miejsce obecnego pobytu, jeśli jest dłuższe niż rok.
3. Zdjęcie osoby, którą mam oczyścić – najlepiej cała sylwetka. Jeśli nie ma zdjęcia to kilka słów o tej osobie.Cena: 250
Zamawiam
Iłość minut: 60
Czas realizacji: 1
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.