708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Numerologia partnerska

Astro7
Ocen: 13
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Snywidząca

Wróżby są moją pasją niemal od 10 lat. Dziś posługuję się nie tylko Tarotem - również Oraclami oraz wahadełkiem; pozwala mi to w pełni zrozumieć, jakie przeszkody stoją na Twojej drodze i skutecznie je usunąć. Wierzę, że jako wróżka nie mogę zachowywać tego daru jedynie dla siebie - dlatego jestem obecna na tym portalu, jestem tutaj aby pomagać. Jeśli dręczy Cię jakieś pytanie, nie jesteś pewny jak ułoży się dana dziedzina Twojego życia - nie wahaj się. Mój Tarot czeka na Twoje pytania. Jestem tutaj aby Ci pomóc, a Twoje tajemnice są u mnie całkowicie bezpieczne.

Anna 15 marca 1967
Piotr 8 wrzesień 1962
 
Piotr numerologicznie jest ósemką - jest bardzo pracowitą osobą, która posiada wielkie ambicje. Jego upór sprawia, że z reguły udaje mu się osiągnąć wyznaczone cele, choć często idzie do nich inną ścieżką, niż ustalił to na początku. Są bardzo szczere i umieją mówić o tym, co w ich mniemaniu nie jest takie, jak powinno, w miłości są wierne, ale i często mocno zazdrosne, co może prowadzić do starć.

Anna jest numerologiczną piątką, jest osobą bardzo żywiołową, która nie znosi stać w miejscu, przy czym jest bardzo komunikatywna, przyciąga do siebie ludzi swoją otwartością i sposobem bycia. Piątka bywa bardzo niecierpliwa, a czasami nawet wybuchowa - niestety jej niestabilność emocjonalna często prowadzi do problemów z związkach. Pozornie pewna siebie piątka często nie do końca wierzy we własne siły.
 
Zarówno piątka, jak i ósemka są osobami niezwykle dynamicznymi, którym czasem trudno zagrzać miejsce u boku jednej osoby - ciągle biegną przed siebie, poszukując nowych wyzwań, doznań, przygód. Ósemki w przeciwieństwie do marzycielskich piątek starają się mocno stać na ziemi, często również oczekują tego samego od swoich życiowych partnerów, co może doprowadzać piątki do frustracji.

O ile jako związek typu "letnia przygoda" będzie to niezwykle fascynująca i porywająca relacja, która bez wątpienia dla obu stron przyniesie piękne wspomnienia, to w codziennym życiu "poukładane ósemki" mogą zacząć nudzić piątki, które w pewnym momencie mogą rzucić się dalej w wir rozmaitych atrakcji, zostawiając partnera daleko w tyle.
 
Jeśli piątka postawi na związek, odłoży na bok egocentryczne pobudki, taka relacja ma dużą szansę przetrwać - ósemka skutecznie zmierza do ustalonych celów, jednak na równi z piątką potrafi się cieszyć życiem - może być to relacja prowadząca do obupólnego spełnienia i radosnego pożycia.

Wymagane dane

Imię, data urodzenia obojga partnerówCena: 62
Zamawiam
Iłość stron: 0,5
Czas realizacji: 1 dzień
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.