708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Kosmogram Twojego dziecka

Astro7
Ocen: 2
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Doradca Monika

Jestem Astrologiem, specjalizującym się w astrologii humanistycznej, czyli takiej, która jest skoncentrowana na konkretnej osobie i pomocy człowiekowi w konkretnych sprawach życiowych i duchowych. Analiza kosmogramu urodzeniowego pomaga skutecznie dotrzeć do przyczyny naszych problemów i w ten sposób pomaga znależć najlepsze rozwiązanie dręczących nas problemów. Doradzam w sprawach związanych z każdą dziedzina życia. Dodatkowo rozkładam Karty Tarota, Osho i posiadam specjalny przekaz do Wyroczni Mo, którą w razie potrzeby również włączam do mojej pracy.

Kosmogram dla Michała.

W horoskopie Michała przeważa żywioł ognia, co świadczyć będzie o dużej ruchliwości, entuzjazmie, żywotności i szybkim, pełnym energii sposobie reakcji  na wszelkie bodźce. Michał wskazywać będzie cechy przewódcze. Zawsze gotowy udać się gdzieś i coś zrobić. Żeby prawidłowo funkcjonować osoba z tak silnym żywiołem ognia potrzebuje dużo ruchu na świeżym powietrzu, światła i słońca.

U Michała przeważa jakość kardynalna to świadczyć może o dużej własnej inicjatywie, spontaniczności niezależności. Zawsze gotowy podejmować szybko decyzje, które wydawać się mogą nawet zbyt pospieszne. Chłopczyk będzie lubić podejmować wiele działań jednocześnie i będzie otwarty na nowe idee.

W horoskopie Michała dominującą planetą, która będzie miała wpływ na życie chłopca jest planeta Wenus. Jest ona odpowiedzialną za wszystkie dziedziny związane ze sztuką oraz osobiste gusta. Michał może czasem mieć problem w harmonijnym wyrazie swych uczuć np. może blokować ekspresję miłości albo czasem zbyt ekspresyjnie ją wyrażać np. poprzez pewną niecierpliwość w relacjach z ludźmi dorosłymi i dziećmi.

Dużą rolę w kształtującym się charakterze dziecka będzie odgrywać ascendent. Jest to znak wschodzący nad horyzontem w momencie urodzenia. Ascendent oprócz słońca jest jednym z ważniejszych elementów horoskopu. Pokazuje w jaki sposób wyraża się energia słońca, w wypadku chłopca słońca w znaku baranka. Odpowiada na pytanie w jaki sposób możemy uruchomić swój potencjał twórczy.

W tym wypadku, by chłopczyk mógł się rozwijać i uzyskać swoją własną tożsamość, korzysta z energii Lwa. Ascendent we Lwie mówi o wysokich aspiracjach u osoby, który go posiada, potrzebie bycia widocznym w otaczającym świecie. Mówi o dobrej prezencji. Znak Lwa na ascendencie pokazuje, że osoba pragnie zaszczytów i podziwu dla swych talentów.
Michał będzie lubił się otaczać wpływowymi ludźmi i szybko będzie nawiązywał z nimi kontakt. Często będzie miewać ustalone opinie i szybko wpadać w gniew, który też szybko będzie mijać. Michał zawsze będzie posiadał bardzo silną motywacją do wyrażania tego co w nim najlepsze w efektowny sposób. Ponieważ będzie mu zależało na szacunku ze strony innych musi uważać, by nie wytwarzać sztucznego dystansu między sobą i innymi.

Rozwój, cechy charakteru
Słońce w horoskopie symbolizuje własną tożsamość. U Michała znajduje się w znaku Barana, położone w obszarze horoskopu odpowiedzialnym za karierę i status publiczny podkreśla ambicje i chęć bycia widocznym w świecie już od najmłodszych lat. Informuje o dużej niezależności. Michaa będzie dążyć do zrobienia kariery i wybicia się z  tłumu.
W wieku dziecinnym zawsze ciekawy świata i wykazujący chęć czynnego uczestniczenia w nim. Michał będzie chętnie nawiązywał kontakty z innymi dziećmi i rówieśnikami, wymieniał informacje. Będzie inicjował zabawy w której chciałby przewodzić.

Michał będzie osobą szczerą i prostolinijną. Może czasem być zbyt rubaszny w słowach, będzie musiał uczyć się dyplomacji a i również w kontaktach z dziećmi, bo będzie miał tendencje do wymuszania i narzucania swej woli w grupie.
Michał będzie lubił przecierać nowe szlaki w nowych dziedzinach, wprowadzać nowe trendy np. w jakimś wzornictwie. Już od najmłodszych lat będzie dzieckiem bardzo ruchliwym, szukającym nowych wrażeń. Od najmłodszych lat motorem działania jest pasja.

Michał będzie bardzo dobrze poruszał się w strukturach np. w szkole, przedszkolu, pracy. Michał będzie posiadał potrzebę zarabiania pieniędzy więc w przyszłości ważne, by znał swoje potrzeby i najwcześniej je zdefiniował, by stworzyć jasny system wartości. Zdeterminowany na sukces i w osiągnięciu pomogą mu wizje natury humanitarnej, politycznej, artystycznej czy duchowej. Prawdopodobnie będą one związane z otaczającym światem i ludźmi, których będzie poznawać. Będą inspirowali go ludzie związani z filozofią, uduchowieni, reprezentujący niecodzienną filozofię życia, religią. Będzie lubił ludzi wrażliwych, natchnionych, mistycznych.

Michał posiadać będzie wyczucie na muzykę, kolor, niedotykalne strefy życia. Ponieważ piękno będzie  go pociągać więc od najmłodszych lat trzeba go dodatkowo uwrażliwić i dawać wyrażać ekspresję twórczą w artystyczny sposób poprzez rysowanie, śpiewanie, naukę komunikacji na wielu poziomach.

Michał będzie też wykazywał wielką intensywność charakteru. Będzie miał wyrazisty, mocny charakter a swoje JA będzie prezentował w radykalny sposób. Intensywność będzie się wyrażać w pracy i związkach uczuciowych. Cecha ta będzie związana z wewnętrzną siłą regeneracji psychofizycznej. Michał będzie lubił pracować, będzie wykorzystywał swoją kreatywność. Będzie potrzebował stałego konkretnego zajęcia gdzie wypracuje sobie sukces. Jeżeli nie znajdzie satysfakcjonującej pracy będzie szukał różnych rekompensat. Będzie osobą,która jeżeli się zaangażuje w jakąś dziedzinę będzie ją penetrowała dogłębnie. Może stać się przez to tytanem pracy. Może również ekscytować się sportem.

Dom rodzinny będzie miał kluczowy wpływ na rozwój potencjałów dziecka, jednakże Michał może się buntować przeciwko zbyt ekspansywnemu podejściu i narzucaniu mu tego co ma robić, więc mama cały czas musi starać się w zgodzie z synkiem wybierać i proponować zajęcia,  a nie narzucać.

Michał będzie szukał osób w swym otoczeniu, które będą go stymulowały intelektualnie. Osoby niekonwencjonalne, oryginalnych, niezależne będą go inspirować, zaszczepiać w życiu nowe pomysły, które może wykorzystywać w pracy. Michał będzie dużo podróżować a jego partnerka życiowa może być innego wyznania i narodowości.

Emocjonalność
Michał posiada Księżyc w znaku Panny. Potrzebuje poczucia porządku w swoim otoczeniu, które trzeba mu bezwzględnie zapewnić. Będzie lubił pomagać innym z przyjemnością. Chłopczyk będzie miał bardzo dużą zdolność do nauki. Posiada doskonałą pamięć i bystry, wnikliwy umysł. Michał będzie wzbudzał zaufanie kolegów i nauczycieli. Posiada analityczny umysł.

Michał będzie uwielbiał wycieczki. Będzie chętny do poszerzania swoich horyzontów myślowych. Będzie bardzo uważnie słuchał i obserwował świa,t a jego komunikacja będzie nacechowana wielka emocjonalnością i intuicją.
 
Mimo wielkich zdolności komunikacji, będzie jednak indywidualistą, czasem uparty w swych przekonaniach, czasem wybuchowy a nade wszystko, nie lubiący ograniczeń. Jego ciekawość świata będzie się przejawiała w potrzebie eksperymentowaniem z różnymi formami ekspresji emocjonalnej. Będzie potrzebował pożywki emocjonalnej. Cały czas będzie chciał doświadczać ciekawych rzeczy, stymulujących go wewnętrznie.

Z wiekiem może odczuwać wewnętrzny niepokój i szukać ideałów w świecie zewnętrznym. Może mieć problemy z zabraniem się do działania i będzie ciut rozdarty między praktyką a mistyką. Michał może mieć okresowe tendencje do samotnictwa i blokowania emocji. Gdy takie sytuacje się pojawią wtedy ważne by nauczyć chłopca otwierać się np. przez sztukę, przez prace, służbę dla dobra innych.
 


Wymagane dane

- imię dziecka, dokładna data z godziną oraz miejscem urodzeniaCena: 300
Zamawiam
Iłość stron: 3-4
Czas realizacji: 2
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.