708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Horoskop żywieniowy

Astro7
Ocen: 2
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Doradca Monika

Jestem Astrologiem, specjalizującym się w astrologii humanistycznej, czyli takiej, która jest skoncentrowana na konkretnej osobie i pomocy człowiekowi w konkretnych sprawach życiowych i duchowych. Analiza kosmogramu urodzeniowego pomaga skutecznie dotrzeć do przyczyny naszych problemów i w ten sposób pomaga znależć najlepsze rozwiązanie dręczących nas problemów. Doradzam w sprawach związanych z każdą dziedzina życia. Dodatkowo rozkładam Karty Tarota, Osho i posiadam specjalny przekaz do Wyroczni Mo, którą w razie potrzeby również włączam do mojej pracy.

Jacku, na podstawie Twojego horoskopu można powiedzieć, że jesteś prawdziwym smakoszem. Uwielbiasz domowe posiłki z krzątaniną wokół stołu. Masz swój własny, sprecyzowany gust. Często prowadzi ten fakt do tego, że Twoje posiłki mogą nie być bardzo urozmaicone. Jak raz coś polubisz możesz się cały czas chcieć tym delektować. Nie lubisz zmieniać przyzwyczajeń.

Musisz Jacku dużo czasu poświęcać na ćwiczenia fizyczne, gdyż  w przeciwnym wypadku ociężałość spowodowana obfitym posiłkiem będzie prosto prowadziła do przybierania na wadze i trudności z usuwaniem toksycznych odpadów przemiany materii z organizmu.

Do najchętniej spożywanych przez Ciebie produktów należą słodycze i produkty mleczne. Nie są jednak one dla Ciebie wskazane, gdyż Twój organizm może mieć problem z trawieniem tego typu pożywienia.

Duży wpływ na Twoje zdrowie i żywienie będzie miała strona emocjonalna. To co przeżywasz w życiu, czym się martwisz lub denerwujesz będzie miało bezpośredni wpływ na to, w jaki  sposób asymilujesz składniki pokarmowe. W Twoim horoskopie widać tendencje do tzw. zajadania stresu, co może powodować okresowe braki apetytu lub wręcz napady łakomstwa. Ważne jest więc również tak zbilansować dietę, by wesprzeć również na układ hormonalny i nerwowy, który jest u Ciebie narażony na osłabienie.

Przyczyną nawracających problemów z żołądkiem, oprócz czynników psychogennych, może być więc stosowanie cukrów, brak witamin z grupy B, słaba detoksykacja organizmu.
 
Dieta:
W horoskopie brak żywiołu wody, co można równoważyć sokami z jarzyn i owoców. Wskazane jest też spożywanie pszenicy, ryżu, owsa, roślin morskich. Unikaj marchwi, selera, ciężko strawnych i tłustych pokarmów. Nadmiar żywiołu ziemi można rwnoważyć lekkimi potrawami takimi jak sałatki, owoce, kiełki. Posiłki lekkie, świeże, gotyowane bez mleka i cukru.


Wymagane dane

- data, godzina i miejsce urodzeniaCena: 100
Zamawiam
Iłość stron: 1-2
Czas realizacji: 1
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.