708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wybierz doradcę do konsultacji:

Aspekt dziecka

Astro7
Ocen: 2
Astro7

Usługa wykonywana przez:
Doradca Monika

Jestem Astrologiem, specjalizującym się w astrologii humanistycznej, czyli takiej, która jest skoncentrowana na konkretnej osobie i pomocy człowiekowi w konkretnych sprawach życiowych i duchowych. Analiza kosmogramu urodzeniowego pomaga skutecznie dotrzeć do przyczyny naszych problemów i w ten sposób pomaga znależć najlepsze rozwiązanie dręczących nas problemów. Doradzam w sprawach związanych z każdą dziedzina życia. Dodatkowo rozkładam Karty Tarota, Osho i posiadam specjalny przekaz do Wyroczni Mo, którą w razie potrzeby również włączam do mojej pracy.

Najtrudniejszym aspektem, na który powinniście zwrócić uwagę u Michała jest połączenie Mars-Saturn. Aspekt ten może dawać trudność w wyrażaniu siebie w sposób asertywny i harmonijny. Może dawać okresową pobudliwość lub też z drugiej strony brak asertywności. Michał może przyjmować skrajne postawy od bardzo zachowawczej do wręcz wybuchowej. Czasem może wystepować okresowe samotłumienie, co w przyszłości, jeśli nie zwrócicie Państwo uwagi na ten fakt, może spowodować trudności w życiu chłopca, takie jak lęk przed podjęciem ryzyka i działaniem.
 
W astrologii psychologicznej Saturn kojarzony jest z ojcem więc trudne aspekty Saturna możemy często identyfikować z napiętymi relacjami z ojcem. Michał, który jest na razie mały ale może czuć, że świat kładzie mu wciąż tzw. „kłody pod nogi”. Ciężko może mu być wyrazić gniew. W takim wypadku jest też duże prawdopodobieństwo, że Michał może wchodzić w konflikt z ojcem lub osobą pełniącą jego role. Często może czuć się ę nadmierne krytykowany i tłumiony. Istotne więc, wiedząc o tym, że Michał taki aspekt posiada, wspierać go i zachęcać do pracy, by nauczył się tworzyć pozytywną samodyscyplinę.

Michał może w trudnych dla niego momentach czuć się niekochanym i niedocenianym, a życie wydawać się trudną lekcją. Niezbędne jest też potwierdzanie na różne sposoby jego wartości w różnych etapach jego szycia.

Gdy dziecko będzie czuło się niewspierane znów będziemy mieli do czynienia z narastająca wewnętrzna frustracją i wewnętrznym samotłumieniem.
 
Aspekty Saturna z Marsem w napięciowych aspektach na polu fizycznym związane są z chorobą reumatyzmu lub częstymi złamaniami.
 
 
 
 
                                   
 
 

Wymagane dane

- imię, dokładna data i godzina urodzin.Cena: 150
Zamawiam
Iłość stron: 1-2
Czas realizacji: 1
Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.