708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Tarot Rider Waite

Sto lat temu Tarot Rider Waite okazało się sensacją w kręgach ezoterycznych. Stworzone przez Artura Weita, wprowadzone do użytkowania przez Wiliama Ridera, karty stały się klasyką gatunku. Większość współczesnych talii Tarota bazują właśnie na Tarocie Ridera Waita. Czytaj dalej

Czym jest Tarot Ridera Waita?

Tarot Ridera Waita zaprezentowano publicznie w 1910 roku, przyczyniając sie tym samym do zrewolucjonizowania świata Tarota. Po raz pierwszy każdy z Młodszych Arkanów został wyposażony w ilustrację, odzwierciedlajcą istotę charakteru karty. Każdy Tarocista widziw tarocie Ridera Waita własny sekret, który może odkryć jedynie uparty mistrz Tarota. Wróżeniu z tej talii zazwyczaj oddają się wielbiciele klasyki. Nasi eksperci doskonale posługują się talią tarota Ridera Waita, sa gotowi specjalnie dla ciebie zajrzeć do przeszłości, teraxniejszości i przyszłości.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.