708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Tarot Paracelsusa

Tarot Paracelsusa odzwierciedla wyłącznie istotę tego, co najważniejsze, nic poza tym. Tu jest wszystko dokładnie wyliczone - jak w aptece, nie ma miejsca na dodatki. Talia zawiera siedem szczególnych kart, symbolizujących siedem czakr człowieka. Na Wschodzie uważaja, że każda choroba jest konsekwencją, zaś przyczyna kryje się w energii, co oznacza, że jeśli dana czakra nie funkcjonuje prawidłowo, zachoruje ten narząd, za który ona odpowiada. Doskonale wiadomo, że choroby mogą powstawać przez "niepoprawne" myśli człowieka. Aspekt ten odzwierciedla Tarot Paracelsusa. Talia zawiera również karty siedmiu grzechów głównych. Doktor Paracelsus opracował diagnostykę uwzględniając zarówno energentykę jak i moralno-etyczny czynnik. Zgłoś się do naszych ekspertów, aby przeprowadzili dizagnostykę twojego organizmu przy pomocy zadziwiającej talii tarota Paracelsusa. Więcej

Na czym polega moc kart Tarota Paracelsusa?

Doktor Paracelsus to wielki mistyk i lekarz średniowiecza. Stworzona przez niego talia kart Tarota charakteryzuje się surowością rysunku i skąpą kolorystyką, bardziej przypomina receptę lekarską aniżeli narzędzie do przepowiedni. Tak jest nie przypadkowo, gdyż Tarot Paracelsusa jest wykorzystywany w celu zdiagnozowania stanu zdrowia, przekazuje rekomendacje odnośnie leczenia chorób i harmonizacji biopola.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.