708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Tarot marsylski

Tarot marsylski czerpie swoje początki z XVIII wieku. W tamtych czasach karty tarota były produkowane głownie w Marsylii, na południu Francji. Tarot marsylski składa się z 78 kart, z których 22 karty Starszych Arkanów mówią o filarach tego, co się właśnie dzieje – najważniejszych wydarzeń naszego życia. Pozostałe karty są nazywane Młodszymi Arkanami, przy ich pomocy jest opisywane środowisko zewnętrzne, na tle którego dzieją się najważniejsze sprawy. Wróżenie z tej talii kart odzwierciedla wszystkie dziedziny życia człowieka i jest uniwersalnym narzędziem do przepowiedni. Więcej

W czym pomoże Tarot marsylski?

Tarot marsylski jest odpowiedni do wróżb na relacje. Zazwyczaj podwójnie się rozkłada karty. Pierwszy pokazuje istotę, drugi – detale, dzięki czemu o wiele łatwiej można zrozumieć swoje uczucia, pragnienia ukochanego, podjąć właściwą decyzję. Możesz o dowolnej porze skorzystać z profesjonalizmu naszych ekspertów i zamówić wróżbę, aby realnie podnieść jakość swojego życia.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.