708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Tarot egipski

Każdy z nas w dzieciństwie wróżył odrywając kolejne płatki stokrotki: kocha, nie kocha. W pewnym momencie życia popularne są również pasjanse, układane zwykłymi taliami kart do gry. Wszystkie te czynności można nazwać amatorskim wróżeniem. Istnieje również wróżenie profesjonalne, które dotyczy wszelkie dziedziny życia. Egipski Tarot wykorzystują w swojej pracy wróżbiarskiej wyłącznie profesjonaliści. Więcej

Jak zgłębić przyczynę tego, co się dzieje dookoła za pomocą Tarota egipskiego?

Amatorzy wróżbiarstwa, niezależnie od narzędzi, jakimi dysponują i wykorzystują w swojej praktyce mogą zobaczyć jedynie wierzchołek góry lodowej, a nie przyczyny danego problemu. Profesjonalista jest w stanie zobaczyć o wiele więcej, zauważa, bowiem delikatne nici poplątanych powiązań. Widzi przede wszystkim przyczyny przyszłych wydarzeń. Lecz nie tylko, może również przedstawić możliwe warianty. Zgłoś się do naszych specjalistów, którzy chętnie powróżą na Tarocie Egipskim lub innych kartach. Wróżenie z kart Tarota to krok do sukcesu w twoim życiu prywatnym i zawodowym.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.