708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Tarot cieni

Wszyscy profesjonalni wróżbici doskonale znają się na etyce wróżenia. Dlatego, jeśli czują, żę prognoza może negatywnie wpływnąć na psychice klienta, próbują przekazać informacje w łagodny sposób. Tarot cieni natomiast jest dla osób o mocnych nerwach. Jeśli zdecydowałeś się na wróżbę z tej talii, znaczy, że chcesz poznac całą prawdę, nawet gorzką. Tarot cienie odpowie na twoje pytania otwarcie, bez owijania w bawełnę, opowie o wszystkim i wszystkich.Więcej

Jak posługiwać się Tarotem Cieni?

Talia Tarota cieni posiada bardzo jaskrawy charakter. Jest cyniczna, potrafi zaintrygować, ale i ponaśmiewać się. Niezależnie od wszystkiego, zawsze daje odpowiedź na pytania. Odpowiedzi potrafią być surowe, okrutne. Tarot cienie może otworzyć te zakamarki duszy, do których sami boimy sie zaglądać. Przy cztm talia nie tylko opisze sytuacje, ale podpowie jak się z niej wyplątać. Jeśli masz żelazne nerwy, stabilna psychikę i mocny charakter, zgłoś się do naszych ekspertów, aby poznać całą prawdę.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.