708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Tarot Aleistera Crowley'a

Tarot Aleistera Crowley'a - druga co do popularności talia kart, stworzona przez okultyka Aleistera Crowley`a na przełomie XIX i XX wieków. Wielki mistyk, znawca kart Tarota, powiązał znaczenia małych arkanów i aspektów astrologicznych. Stąd podobieństwo wróżenia na tej talii do odczytywania horoskopów i możliwość zadziwiających przepowiedni w różnych sferach życia. Więcej

Kak korzystać z wiedzy kart Tarota Aleistera Crowley'a?

Wróżenie z kart Tarota Aleistera Crowley`a to jednocześnie przepowiednia i medytacja. Przystępując do wróżenia pytamy bogów o ich wolę, świadomie włączamy się w procesy kosmiczne, niezależnie od tego, czy chcemy zrozumieć własną lub cudzą sytuację, czy zwyczajnie szukamy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. Praca z kartami Aleistera Crowley`a różni się od innych talii tym, że tu współpracuje się z innymi energiami. Karty Aleistera Crowley`a wyposażone są w mistyczne rysunki, oglądanie których pozytywnie wpływa na naszą podświadomość i energię. W dowolnym czasie ta zadziwiająca talia jest gotowa pracować dla ciebie. Zadzwoń do naszych ekspertów, a poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.