708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Karty Symbolon

Kiedy chcemy się dowiedzieć, co nas czeka w przyszłości, ważny jest wybór sposobu przepowiedni, która odpowiada nam i sytuacji, jakiej się znajdujemy najbardziej. Karty Symbolon odpowiadają wszystkim tym, którzy są gotowi na przepowiednię dowolnej sytuacji. To uniwersalna, lecz jednocześnie zadziwiająca talia kart. To orakuł, w którym zaczynają żyć bajki i legendy. Właśnie w niej ukryte są nasze emocje, myśli i pragnienia.Więcej

Czego dowiesz się za pomocą Kart Symbolon?

Karty Symbolon sa wielce informacyjne, doskonałe do etiud psychologicznych, lecz z taka sama dokładnością i precyzją dają odpowiedź na wszelkie inne pytania. Przy czym, odpowiedzieć mogą nie tylko znaczeniem kart, ale również rysunkiem. Karty Symbolon stanowią orakuł wspomnień. Swoją nazwę zawdzięcza możliwościom – pomaga przypomnieć sobie rzeczy, skryte głęboko w podświadomości. Jest to również swego rodzaju terapia psychologiczna. Nasi eksperci, wróżący na kartach Symbolon, są gotowi opowiedzieć wszystko to, co jest ukryte od nas, a w dowolnym momencie naszego życia może się wydarzyć.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.