Henrietta

na linii Dodać do zakładki

Kiedy ekspert będzie aktywny na linii, otrzymasz wiadomość SMS od Astrostar

Dziękujemy! Otrzymasz sms z informacją, kiedy wybrany ekspert będzie na linii!

 


Powiadom!
Specjalizacja: Astrologia

Wróżę od 1969 roku. Zajmuję się kartomancją, chiromancją, psychografologią. Jestem jasnowidzem i egzorcystką. Stosuję różne techniki wróżenia i oczyszczania. Oczyszczam z negatywnych energii ludzi, zwierzęta, mieszkania (domy), zdejmuję klątwy i uroki,odprowadzam zagubione dusze. Zapraszam!

Witam Państwa,

Wróżę od przeszło czterdziestu lat. Jestem wróżką "pokoleniową", wiele kobiet w mojej rodzinie tym się zajmowało. "Czarami" trudniłam się również w wielu moich poprzednich wcieleniach.Posługuj
ę się praktycznie wszystkimi rodzajami kart, szczególnie polecam moje autorskie.

Stosuję mało dziś znane techniki "wróżebne", prognozuj
ę na podstawie ognia, dymu, wiatru. Oczyszczam z negatywnych energii ludzi, zwierzęta, mieszkania (domy), zdejmuję klątwy i uroki,odprowadzam zagubione dusze.

Moją pasją jest chiromancja, psychogr
afologia i "biała"magia woodoo. Przez wiele lat brałam udzial w Targach Ezoterycznych organizowanych w całej Polsce. Jestem jedyną wróżką, która brała udział w Targach, przyjmowała w gabinecie i wspólpracuje z portalem ezoterycznym.

W ezoteryce internetowej pracuję od 2009 roku. Mam czarnego kota, miotłę do latania, potrafię "zamówić" chorobę. Nie posługuję się natomiast "czarną magią". Klientowi oferuję "bogatą" ofertę: wrózby z kart, zdejmowanie klątw, uroków, egzorcy
zmy ,oczyszczanie, uwalnianie, chiromancja, psychografologia, obciążenia karmiczne - sprawdzę kim byleś w poprzednich wcieleniach i podam czas, gdzie się urodzisz i kim będziesz w przyszłym wcieleniu. Trochę się nazbierało przez tyle lat "wróżkowej" pracy.
ZADZWOŃ Z KOMÓRKI
Bez rejestracji, z telefonu komórkowego: 708 877 088 kod 113 koszt 7.68 zł/min z VAT*
Ekspert przeprowadza konsultację: