708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wróżenie z fusów

Wielu uważa, że wróżenie z fusów jest dziecinadą. Nie mniej jednak, ten sposób wróżenia przetrwał do czasów współczesnych i doskonale sprawdza się jako dokładna metoda prognozowania przyszłości. Wróżenie z fusów nie tylko opowiada o przyszłości. Zdradza stan człowieka, jego sekrety, podświadome pragnienia. Nasi eksperci mogą powróżyć z fusów specjalnie dla ciebie online.Więcej

Wróżenie z fusów

Włosi uważają, że wróżenie z fusów narodziło się właśnie na ich ziemiach w XVIII wieku. Obecnie przebieg wróżby niczym nie różni się od tego sprzed wieków. Kiedy aromatyczny napój zostaje powoli wypity, filiżankę należy odwrócić i postawić na spodeczku. Kilkakrotnie obrócić zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Używając wyobraźni i fantazji należy określić, co widać w niezwykłym wzorze fusów na ściankach filiżanki. Zadzwoń do naszych ekspertów, potrafiących wróżyć z fusów, a poznasz swoją przyszłość i odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.