708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Horoskop personalny

Pierwszą czynnością astrologa podczas opracowywania prognozy astrologicznej jest stworzenie karty natalnej lub horoskopu personalnego. Jest to pewnego rodzaju „gwiezdny paszport”, bez którego nie da się określić przyszłości. Dokument ten, często nazywany jest horoskopem indywidualnym lub osobistym. Sam w sobie nie jest prognozą na przyszłość, ale może wiele opowiedzieć o człowieku. Więcej

W czym pomoże Ci horoskop personalny na Astrostar?

Horoskop personalny zdradza charakter konkretnej osoby, jakie ma silny i słabe strony. Z jakimi problemami najczęściej będzie miał w życiu do czynienia i w jaki sposób jest skłonny owe problemy rozwiązywać. Horoskop indywidualny pokazuje również, jak szybko dana osoba podejmuje decyzje, jak współdziała z innymi ludźmi, czy posiada cechy przywódcy. Szef firmy może zamówić horoskop indywidualny dla dowolnego pracownika, aby się przekonać, czy dany pracownik potrafi działać w zespole, jakie posiada wartości, co jest dla niego ważne, a co nie. Możesz w dowolnym czasie zgłosić się do naszych astrologów i poprosić o przygotowanie osobistego horoskopu. Nasi eksperci są gotowi przygotować również prognozy astrologiczne na dziś, jutro, na miesiąc czy kolejny rok.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.