708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Astrologia i Tarot

Na czym polega różnica między astrologią a wróżeniem na kartach Tarota? Co jest lepsze? Który system przepowiadający przyszłość daje dokładniejsze prognozy? Czy może astrologia i karty Taro uzupełniać się wzajemnie? Właśnie tu znajdziesz odpowiedzi na tego typu pytania. Wiedza ta pomoże poruszać się pośród możliwych przepowiadających przyszłość systemów i wybrać ten, który najbardziej ci odpowiada. Dla każdego człowieka, znajdującego się w określonej sytuacji, istnieje optymalne sposoby wróżb. Więcej

Podpowiedzi astrologii i kart Tarota

Często męczą nas wątpliwości, nie wiemy, jakiego wyboru dokonać, w jaki sposób postąpić. A przecież zdarza się, że stajemy przed najważniejszym wyborem w życiu, którego nieodwracalnym skutkiem może być wielkie szczęście, lub jego brak. Zarówno karty Tarota jak i astrologia są niezwykle dokładne w swoich prognozach. Rozpatrują daną sytuację z różnych perspektyw. Astrologia przekazuje więcej wiedzy na temat losu, rozwoju wydarzeń, przypomina pewną strategię. Karty tarota natomiast podpowiadają, w jaki sposób lepiej rozwiązać zaistniały problem. Bardziej przypominają taktykę. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki przebieg będą miały wydarzenia w twoim życiu, zwróć się zarówno do Tarota jak i astrologii: zamów prognozę astrologiczną oraz wróżbę z kart Tarota, możesz także skorzystać z astrologicznego orakuła. Natomiast w praktyce należy wykorzystywać te rady i rekomendacje, które pojawiły się w obu sposobach przewidywania przyszłości.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.