708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Wyrocznia Madame Lenormand

Nawet osoby dalekie od ezoteryki zapewne słyszeli o Marii Lenormand, która przepowiedziała swego czasu śmierć Robespierre'owi i koronę Napoleonowi. Lecz tak bardzo popularna wyrocznia, nazwana jej imieniem, niewiele ma z nią wspólnego. Pojawiła się po jej śmierci, a nosi jej imię dlatego, że przekazuje wstrząsające przepowiednie! Czytaj dalej

Co przepowie Ci Wyrocznia Madame Lenormand?

Aby ujrzeć przepowiednię Wyroczni Madame Lenormand konieczne są specjalne rozkłady kart, gdyż talia ta jest wyjątkowa. Bazuje na kartach do gry i jest zupełnie inna, niż wszystkie pozostałe talie Tarota. A to dlatego, że karty te potrafią pracować nie tylko za pomocą ilustracji, ale i zestawień ilustracji. Oprócz tego, wyrocznia pozwala wyciągnąć dodatkową informację z numerologicznego znaczenia i zestawień kart. Nasi eksperci doskonale znają się na Wyroczni Madame Lenormand i zawsze są gotowi przekazać ci przepowiednię na podstawie tej pasjonującej talii.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.