708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Psychologia ezoteryczna

Ezoteryka składa się z rozmaitych kierunków: przepowiednie, techniki pracy z energią, rytuały, terapie lecznicze za pomocą egzotycznych przedmiotów, wykorzystywanie energii symboli itd. Najważniejszym jednak ukierunkowaniem jest psychologia ezoteryczna. Podczas, gdy klasyczna psychologia skupia się na trzech aspektach osobowości: myśleniu, emocjach i zachowaniu, psychologia ezoteryczna uwzględnia również energetykę człowieka oraz jego plan duchowy. Więcej

Zyskaj z psychologią ezoteryczną

Ezoterycy oraz psychologowie wiedzą, że człowiek nie jest tylko myślącym ciałem. Posiada duszę, która jest w stanie wpływać na świadomość, a delikatne energie mogą oddziaływać na ciało i otaczający świat. Psychologia ezoteryczna dąży do znalezienia prawdziwej przyczyny ludzkich problemów i wykorzystując medytacje i inne techniki stara się ją zlikwidować. Doświadczeni ezoterycy są w stanie podczas rozmowy z człowiekiem wyprowadzić go na nowy duchowy poziom, tym samym pomagając poradzić sobie z ciężka sytuacją, wpłynąć na odnalezienie harmonii ducha i ciała. Zawsze możesz skorzystać z pomocy ekspertów w trudnej sytuacji. Specjaliści nauczą cię jak opanować energetykę, emocje, jak odnaleźć twórczy potencjał. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna!

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.