708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Numerologia kabalistyczna

Z jakiego powodu coraz częściej ludzie show-biznesu, politycy, biznesmeni, studiują numerologię kabalistyczną? Odpowiedź jest prosta: Numerologia kabalistyczna faktycznie pomaga i to skutecznie. Numerologia kabalistyczna jest jednym z najbardziej ciekawych rodziałów Kabały. Znając datę urodzenia, za pomocą numerologii kabalistycznej, można opracować specjalne symboliczne formuły, które mają wpływ na człowieka i jego otoczenie. Na przykład specjalna kombinacja symboli pomoże pozbyć się nadmiernej wagi, przyciągnąć szczęście lub harmonię w rodzinie. Więcej

W jaki sposób możesz sobie pomóc dzięki numerologii kabalistycznej?

W numerologii kabalistycznej uważa się, że każdy dźwięk, każdy symbol posiada swoje określone odzwierciedlenie w liczbach. Specjaliści potrafią wyliczyć i podpowiedzieć jakie imię najlepiej nadać dziecku, aby rosło zdrowe i szczęśliwe, jaką nazwę nadać firmie, aby się rozwijała i przynosiła dochody. Za pomocą tabel kabalistycznych i wyliczeń można wróżyć na przyszłość, na miłość, relacje, sukces, biznes. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby zrealizować swoje najskrytsze marzenie.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.