708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Numerologia

Pitagoras uważał, że żyjemy w świecie liczb. Tak jest w rzeczywistości. Dookoła nas królują liczby. Życie prywatne każdego z nas byłoby nie do pomyślenia bez liczb. Pradawna nauka numerologia określa liczby mianem nosicieli losu. Znając datę urodzenia, liczebne znaczenie imienia, można prognozować przyszłość. Więcej

Poznaj swoją numerologię

Numerologia rodzi się na nowo i staje się coraz bardziej popularna na całym świecie. Przy pomocy numerologii, wykorzystując technologie komputerowe, można określić szczęśliwe liczby sukcesu w biznesie, wyliczyć kiedy najlepiej jest brać ślub itd. Numerologia potrafi opracować program pomocy w pozyskaniu bogactwa, harmoii w rodzinie, poprawić samopoczucie. Praca z liczbami jest prawdziwą magią. Często specjaliści tworzą kombinacje szczęśliwych liczb z literami lub innymi symbolami, tworząc talizman, mający za zadanie pomóc danej osobie w osiągnięciu celu. Skorzystaj z konsultacji numerologa, poproś o przygotowanie talizmana, zmuś liczby, by pracowały dla ciebie!

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.