708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Kosmoenergetyka

Kosmoenergetyka to energia harmonii i dobra, stworzona do maksymalnej pomocy ludziom w realizacji ich życiowego potencjału. Jest skierowana na proces podłączenia człowieka do źródeł kosmicznej energii, harmonizowania ciała, korekcji bilansu energetycznego, wzmocnienia i leczenia duszy, polepszania losu, naprawiania relacji rodzinnych, rozwijania twórczych zdolności. Kosmoenergetyka potrafi zdziałać cuda. Nasi specjaliści są w stanie prowadzić efektywne leczenia zdalne. Seanse kosmoenergetyki są coraz bardziej popularne na świecie. Określone oddziaływanie tej energii wpływa na regenerację czakr, stworzenie ochrony. A przecież każda z czakr wpływa na nasze samopoczucie, stan ducha i na cały los. Więcej

Jak kosmoenergetyka pomoże w Twoich działaniach?

Dla przykładu, jeśli nasze życie osobiste się nie układa – rozwody, zdrady, brak dzieci, brak zainteresowania płci przeciwnej – wszystko wskazuje na to, że czakra odpowiadająca za stworzenie rodziny, harmonii seksualnej, nie jest rozwinięta, słaba energetycznie i nie spełnia funkcji. Prosta korekcja określonej czakry może pomóc założyć rodzinę i wnieść harmonię do relacji międzyludzkich. Kosmoenergetyka przewiduje ściśle określone działania, do których dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa eksperta, należy się stosować. Od eksperta również wiele zależy: pełne oddanie, wysoka moralność, nieustająca praca duchowa. Możesz w dowolnym czasie zamówić leczenie przy pomocy kosmoenergetyki na naszym serwisie.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.