708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Reiki

Reiki to zadziwiająca japońska praktyka ezoteryczna, zapoczątkowana w 1922 roku przez buddyjskiego mnicha Mikao Usui, polegająca na ozdrowieniu organizmu. Specjaliści przekonują, że za pomocą nastawienia Mistrza potrafią wypuszczać z rąk enegrię Wszechświata (tak sie tłumaczy z japońskiego słowo Reiki). Przy czym, po odpowiednim przygotowaniu, każdy z nas może przeprowadzać ozdrawiające seanse Reiki. Więcej

Reiki

Energia Wszechświata jest niewyczerpana, o czym już dawno przekonali się wschodni mędrcy. Współcześni naukowcy przyszli do tego samego wniosku. Reiki zdobyło popularność na całym świecie. Istnieją tysiące przykładów ozdrowienia dzięki Reiki. Wszystko, czego potrzebuje nas organizm do prawidłowego funkcjonowania jest w nas samych. Wystarczy wejść w harmonię z samym sobą i ze Wszechświatem. Wówczas uniwersalna energia oczyści nasz organizm i napełni duszę i ciało życiodajną siłą. Nasi mistrzowie Reiki zdalnie okażą swoją pomoc, skontaktuj się z nimi.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.