708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Interpretacja snów

Około jednej trzeciej swojego żcyia człowiek śpi. Większość ludzi, śni i pamięta swoje sny, które przede wszystkim składają się ze wspomnień, pragnień, podświadomych doznań. Są jednak sny prorocze, dla których niezbędna jest znajomość interpretacji. Można samodzielnie korzystać z licznych senników, ale prawdziwa interpretacja marzeń sennych jest o wiele bardziej skomplikowana. To prawdziwa sztuka. Należy zwracać uwage nie tylko na symbole, ale i na stan człowieka podczas snu, jego emocje, doznania i inne detale. Tylko wówczas interpretacja snu przyniesie odpowiedź, co cię czeka w przyszłości. Więcej

Interpretacja snów

Interpretacja snów jako odrębny nurt ezoteryczny pojawiła się dawno temu. Już Biblia wspominała o proroczych snach. Podobne wzmianki pojawiały się w mitologii wielu narodów. Najlepsi specjaliści są w stanie opowiedzieć z dokładnością wszystko to, co może się przytrafić człowiekowi, na podstawie jego snu. Nawet to, w jaki sposób uniknąć nieprzyjemności. Podczas interpretacji snów zawsze jest widoczna druga strona medalu. Sny zawierają nie tylko przepowiednię, ale i sposoby na rozwiązanie problemów, możliwości spełnienia marzeń. Obecnie na odległość, telefonicznie, możesz skorzystać z interpretacji swojego snu. Zapamiętaj sen, zwróć uwagę na najdrobniejsze detale: zapachy, kolory, emocje... Opowiedz o tym wybranemu ekspertowi i sprawdź, co cię czeka w przyszłości!

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.