708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Seksualny horoskop

Astrologowie są w stanie na podstawie daty narodzin opracować horoskop seksualny i określić, w jaki sposób będą się rozwijać sprawy „łóżkowe”. I nawet, jeśli gwiazdy nie wróżą waszemu związkowi seksualnej harmonii – doświadczeni eksperci są w stanie doradzić, jak przezwyciężyć ową przeszkodę, jak lepiej postępować z partnerem, aby w pełni osiągnąć szczyt rozkoszy i zadowolenia. Horoskop seksualny lub seksualnej zgodności może być opracowany na podstawie znaków Zodiaku lub na podstawie imienia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Więcej

Co możesz zawdzięczać seksualnemu horoskopowi na Astrostar?

Wszyscy dobrze wiemy, jak ważna jest seksualna zgodność w związku. Nawet przy największym uczuciu, szacunku i zrozumieniu bez zgodności w łóżku, związek nie można zaliczyć do harmonijnych i pełnowartościowych. Psychologowie mogą pomóc przetestować parę, określić temperamenty i zanalizować na ile pasujecie do siebie pod względem seksualności. Nawet, jeśli dopiero poznałeś druga osobę i niewiele o nie wiesz, możesz się dowiedzieć więcej o zgodności seksualnej na podstawie znaku Zodiaku lub daty narodzin. Zdarza się, że kobieta ma kilku adoratorów naraz, i nie wie, którego z nich wybrać. W takim przypadku astrologia seksualna jest wielce istotna.

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.