708 877 0887,68 zł/min z VAT

Wróżki, jasnowidze, przepowiednie serwisu ezoterycznego AstroStar

Zaloguj się Pierwszy raz na portalu?
Rejestracja zajmie kilka minut

Hinduska astrologia

Astrologia hinduska wyróżnia się dużą duchowością, wysoką dokładnością, buduje horoskopy w oparciu o realnie widoczne gwiazdy. Jak cała kultura hinduska, astrologia ta związana jest z pojęciem karmy. Tłumaczy, jak oddziałują na nas wydarzenia, wpływające na karmę. To los, nieodwracalność, przed którymi jesteśmy bezsilni. Astrologia hinduska odpowiada na pytania: na czym opiera się specyfika twojego charakteru, czym jest twoja seksualność, kim jest idealny partner dla ciebie? Więcej

Jak poznać odpowiedź na najtrudniejsze pytanie dzięki hinduskiej astrologii?

Zazwyczaj z dobrodziejstw astrologii hinduskiej korzystają osoby otwarte, ciekawe świata, dążące do poznania i rozwoju duchowego. Jeśli cenisz otwartość, miłość, przyjaźń, jest to rodzaj astrologii właśnie dla ciebie. Nasi eksperci pomogą wskazać drogę do oświecenia, określą powiązania karmiczne, podpowiedzą, jakie są twoje prawdziwe życiowe cele. Dowiesz się również, czy w poprzednim życiu byłeś związany z obecnym partnerem, jakie zadania karmiczne musicie przepracować w życiu obecnym. Mając taką wiedzę, z lekkością i łatwością spojrzysz na świat i ludzi, twoje serce przepełni duchowość, miłość i szczęście!

Gwarancja jakości

Wyłącznie najlepsi doradcy, których kwalifikacje są potwierdzone wieloletnią praktyką. Sprawdź jakość konsultacji na Astrostar! Najlepsi Doradcy są gotowi, aby Ci pomóc!.