708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Najlepsze artykuły Autor: ,

Co robić, gdy Twój mąż jest synusiem mamusi?

Znalazłaś mężczyznę swojego życiaposłuszny, dobry, troskliwy. Lecz okazuje się, że jest taki nie tylko w stosunku do Ciebie, ale i do swojej mamy. Po awanturach nie idzie szukać innej. Jest jeszcze gorzej – on odchodzi do mamy.

Cóż, ideałów nie ma, dlatego warto zastanowić się jak sobie radzić w takiej sytuacji.

Krok 1. Zadaj sobie pytanie: „Co go przyciągnęło właśnie do mnie?”

Na to pytanie istnieje co najmniej kilka odpowiedzi, ale przytoczę dziś tylko dwie, które mogą występować jednocześnie.

Przyczyna 1. Też jesteś córeczką mamusi albo tatusia. To znaczy, w rozmowach z otoczeniem o wiele częściej wspominasz mamę, tatę, babcię lub dziadka, niż swojego partnera, który jest oczywiście synusiem mamusi. Ty spędzasz więcej czasu ze swoją rodziną, radzisz się ich w różnych sytuacjach, on to samo robi ze swoimi rodzicami i krewnymi.

Przyczyna 2. Jesteś zbyt niezależna, a z rodzicami, lub jednym z nich masz lub miałaś trudną relację. W tym przypadku jesteś anty córeczką mamusi lub tatusia. Kiedy buntujemy się przeciwko czemuś również wchodzimy w zależność, ale ze znakiem „minus”. We Wszechświecie nie ma plusów i minusów. Liczy się twoja zależność.

Krok 2. Określenie – czy jest to Twoja druga połówka

Połówka wcale nie musi być dobry, zachwycający, troskliwy, bogaty kapitan pięknego statku. Połówka to człowiek, który idealnie cię uzupełnia. Jeżeli jesteś zbyt niezależna, on jest zbyt zależny.

Na tym etapie wystarczy zrobić listę wszystkich cech, które Cię w nim drażnią. Zobaczysz, że w Tobie jest ten sam problem, ale dotyczący przeciwnych cech. On nie jest zdyscyplinowany, a ty grasz rolę generała w spódnicy. On zbyt często marudzi i się skarży – ty w ogóle nie potrafisz prosić o pomoc. W tym momencie musisz przyznać, że problem ma nie tylko on, ale wy oboje. A Twój mężczyzna to Twoje odbicie.

Krok 3. Pracuj, pracuj… nad sobą!

Czy można wychować mężczyznę i wyeliminować jego nawyki, które nam się nie bardzo podobają? Chyba tak, zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z synusiem mamusi. Wystarczy, trzymać go krócej, niż jego mama. Jednak, należy pamiętać, że po tak „krótkiej smyczy”, pozostałe cechy charakteru twojego wybranka, za które go pokochałaś, również mogą ulec zmianie. Ty również nie będziesz już dla niego kobietą jego marzeń, ale treserką.

Jest prostsza droga – jeżeli zaczniesz zmieniać nie jego, ale siebie. Nie twierdzę oczywiście, że problem tkwi w kobietach, nie to nie jest oczywiście tak. Problem zazwyczaj leży po dwóch stronach.

Proponuję bardzo prostą metodę. Wybierasz cechę w swoim wybranku, która najbardziej cię denerwuje. Niech to będzie na przykład cwaniarstwo. Jak już wspomniałam, prawdopodobnie akurat tej cechy tobie bardzo brakuje. Dlatego zabierasz część tej cechy dla siebie. Co się przez ten zabieg zmienia? Twój mężczyzna, zaczyna zachowywać się szczerze, bez przepytywania, nacisków. Tak, jakbyście faktycznie tworzyli jedną całość. Wygląda na to, że partner podpowiada Tobie, jakich cech brakuje tobie, jakie powinnaś sobie wypracować.

Krok 4. A co z mamą?

Jak traktować jego mamę? Czy jest wrogiem? Czy należy się jej wystrzegać, unikać?

W żadnym wypadku. Nawet, jeśli jego mama faktycznie nastawia syna przeciwko tobie, nigdy nie wdawaj się w wojnę. Wystarczy, że ograniczysz kontakt do minimum.

Mama jest duszą każdego człowieka. Jaka matka, taka dusza danej osoby. Jaki ojciec – taki rdzeń i droga życiowa. Chyba nie chcesz przetrzepać duszę swojego ukochanego? Poza tym masz unikalną możliwość przyjrzeć się jego duszy i bardzo dokładnie ją wybadać.

Krok 5. Jeśli on wybierze mamę?

A jeśli, pomimo wszelkich Twoich starań, twój partner wybierze mamę? Oznacza to jedno: to nie jest facet dla ciebie. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Związek ten dał ci szansę dokonać pewnych zmian w sobie. Dzięki temu, mężczyzna, którego spotkasz będzie o wiele bardziej do ciebie pasował. Życie nie odróżnia pierwszego, drugiego, kolejnego partnera. W życiu liczy się miłość lub jej brak. Jeśli popracowałaś nad sobą, włożyłaś w swój rozwój wiele wysiłku, to z pewnością zaowocuje w przyszłości.

A jeżeli twój partner wybrał mamę, oznacza to, że nie chce się rozwijać. Jego wybór – to degradacja. Powrót do dzieciństwa, gdzie spokojnie i bezpiecznie, ale gdzie nie może się realizować jako mężczyzna.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook