708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Najlepsze artykuły Autor: ,

Seks z miłości, dla zabawy, czy dla zdrowia – co wnosi do naszego życia zajmowanie się miłością?

Bardzo często odczuwamy ciągły brak czegoś, aby zbudować trwałe relacje, dlatego wiele z nas zadowala się relacjami bez zobowiązań. Jaki ma na nas wpływ takie podejście do intymnego życia?

Seks, jak doskonale wiemy, jest intensywnym działaniem sakralnym, które ma na nas wielki wpływ, wprowadza w zupełnie inne stany, ale również, a może przede wszystkim jest podstawą prokreacji. Uprawiając miłość, odczuwamy przyjemność, radość, bliskość. Czym dziś jest miłość? Słowo to posiada obecnie wiele znaczeń, które odbiegają od istoty nazwy.

Zapewne wiesz, że miłosny akt jest wymianą dwóch energii, męska i kobiecą. Opiszę poniżej dwie sytuacje, w których seksualny kontakt następuje z miłości i bez uczucia. I choć w głównej mierze ta informacja jest skierowana do kobiet, to panowie również mogą być tym zainteresowani.

 

Kobieta z natury posiada energię Ziemi. Od urodzenia przygotowuje się do roli matki. Cała jej energia jest skierowana na zasilenie mężczyzny, który najpierw czerpie energię od swojej mamy, potem od żony. Jeżeli żona z jakiegoś powodu przestaje „karmić’ mężczyznę energią życia, wówczas na poziomie podświadomości, prędzej czy później taki pan wyruszy na poszukiwanie innego źródła zasilenia.

Seks z miłości

Chyba większość się ze mną zgodzi, jeśli powiem, że dla kobiety ważne są uczucia i emocje, nieustanne przypominanie o tym, że się je kocha, że są potrzebne. W przypadku, gdy mężczyzna jest w stanie kobiecie to dać, na poziomie duszy powstaje ogromny zapas energii życia, którą z radością i zadowoleniem kobieta daje swojemu mężczyźnie podczas uprawiania seksu. Mężczyzna zaś, przepełnia się tą energią, dzięki czemu pojawia się w nim siła do działania, upodabnia się do wojownika, obrońcy. I dla takiej kobiety jest w stanie zrobić wszystko.

Na poziomie energii kobieta w odpowiedzi otrzymuje więcej siły kobiecej, zawartej w energii Ziemi, co owocuje pozytywnym wpływem na jej zdrowie i urodę. Wiele z wam, myślę, zauważało, że kochana kobieta wygląda zachwycająco nawet bez użycia kosmetyków. Wszystko to ma miejsce za sprawą prawidłowej cyrkulacji energii w parze. Mamy do czynienia wówczas z wzajemnym dopełnieniem. Męska energia wypełnia się kobiecą i na odwrót.

Seks na jedną noc

A teraz popatrzmy na sytuację, kiedy kobieta wchodzi w intymny kontakt z mężczyzną, którego nie kocha, mało tego, prawie go nie zna. Niestety takich przypadków jest coraz więcej. Jak już wcześniej wspomniałam, mężczyzna jest jak naczynie, które trzeba wypełniać. W momencie, kiedy następuje kontakt seksualny między dwojgiem niekochających się ludzi, pojawia się taka sytuacja: kobieta staje się bezpłatnym dawcą, która daje w prezencie mężczyźnie życiodajną siłę. Mężczyzna z przyjemnością skorzystał z prezentu i dalej żyje spokojnie, delektując się innymi takimi właśnie prezentami.

A przecież pamięć energetyczna nawet jednego zbliżenia zostaje zachowana w kobiecie przez siedem lat. Oznacza to, że karmi swojego jednonocnego wybranka przez siedem lat. Warto sobie wyobrazić co się dzieje z kobiecą energią, w przypadku kiedy takich przygodnych romansów było kilka. Nie ma nic dziwnego w tym, że takie kobiety szybko się starzeją, czują się wyplute z siły i życiodajnej energii. Dzieje się tak dlatego, że ta energia z niej ulatuje do innych osób – napotkanych na jedną noc mężczyzn. Dziwne? Być może, ale prawdziwe.

Zdrowe podejście do miłości i seksu

W związkach istotny jest bilans „dawać – brać”. Kobieta daje energię, mężczyzna ją bierze, potem rewanżuje się jej dając jej zabezpieczenie materialne lub zupełnie coś innego, potrzebnego kobiecie, tak aby ich relacje były w pełni zbilansowane. Tak buduje się szczęście partnerów, którzy w pełni są usatysfakcjonowani swoim związkiem.

Wniosek nasuwa się sam: trzeba się szanować – swoje ciało, uczucia, emocje, unikając jednorazowych tak naprawdę nic nie znaczących przygód intymnych.

Czy seks jest potrzebny dla naszego zdrowia?

No właśnie, pojawia się pytanie, trochę stereotypowe, co z uprawianiem seksu dla zdrowia? Nie mogę obalić tezy, że seks ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Jednak mogę zadać pytanie, na które każdy samodzielnie może sobie odpowiedzieć: „Czy dużo szczęśliwych i zdrowych kobiet jest wśród tych, które regularnie uprawiają seks”? Z pewnością odpowiedź nie będzie jednoznaczna. Seks jest połączeniem naszych mentalnych ciał. Dlatego uważam, że warto się głębiej zastanowić przed zbliżeniem.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook