708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Najlepsze artykuły Autor: ,

Wróżenie z kart na zdradę męża: czy to jest ci potrzebne?

Czy wiecie, do jakiego wniosku doszła nie tak dawno? Ludzie zawierają związek małżeński, aby prędzej czy później zapytać małżonka: „czy ty mnie zdradzasz?” Otrzymując odpowiedź przeczącą osiągają względny spokój, ale nie na długo.

Coś tam w środku wciąż każe ci się zastanawiać i wątpić w szczerość partnera… Wątpisz do czasu, aż wreszcie na zadane pytanie otrzymujesz odpowiedź twierdzącą. I tu zaczyna się najciekawsze. Wciąż dopytując się partnera o zdradę, jakby domagając się właśnie tego, nagle okazuje się, że otrzymując odpowiedź „tak”, nie wiesz co z tą prawdą zrobić. Wciąż czekałaś, aż to nastąpi, ale nie byłaś na to przygotowana. Wpadasz w depresję. Nie da się już żyć jak dawniej, należałoby coś zmienić, co i jak – nie bardzo wiadomo. Poza tym nie jesteś zupełnie do nowej sytuacji przygotowana. I w ogóle, po co ci ta prawda?

 

Opowiedziałam właśnie pokrótce mechanizm rozbicia związku. Bardzo często w pracy z naszymi klientami w serwisie Astrostar, spotykamy się z pytaniami o zdradę partnera. Dla mnie te pytania są bardzo trudne i mocne. A to dlatego, że plasują się na granicy dwóch zasad: po pierwsze „nie szkodzić”, po drugie – „mów to, co widzisz”. Osobiście uważam, że pierwsza zasada ma większą wagę, ale zdaję sobie sprawę z tego, że dzwonią do mnie nie jak do psychologa, ale do osoby, potrafiącą zobaczyć prawdę. Za każdym razem, kiedy mam do czynienia z tym pytanie, zadaję pytanie klientce: czy jesteś gotowa na tę prawdę?

Czy zmiany w zachowaniu męża świadczą o tym, że mnie zdradza?

Dzwoni do mnie kobieta, jej głos brzmi pewnie. Opowiada historię o tym, jak to przez wiele lat mieszkali razem z mężem w miłości i zgodzie, aż tu nagle mąż zaczął się zachowywać zupełnie inaczej. Zamknął się w sobie, zaczął późno wracać do domu, nic nie tłumacząc. Co się stało? Patrzę na jego sytuację i widzę, że ma kryzys: psychologiczne zmęczenie oraz trudności w pracy. Tłumaczę klientce to, co zobaczyłam i radzę udzielić mu większego wsparcia, na co pada odpowiedź: „Niech go wspiera jego kochanka!”. Tłumaczę spokojnie, że żadnej kochanki w rozkładzie nie widzę, ale klienta mimo to, wciąż swoje…  Kilka dni później, klientka zadzwoniła ponownie z rewelacją, że ktoś z pracy jej doniósł, że widział jej męża w towarzystwie pewnej kobiety, jak wchodzili do restauracji. Rozłożyłam karty i zobaczyłam, że owszem jest pewna dama, ale wszystko co łączy męża klientki z tajemniczą nieznajomą to tylko praca zawodowa. Oczywiście, klientka nie przyjęła tego do wiadomości, wciąż oskarżając męża o zdradę. I tu nie wytrzymałam i wypaliłam, że tak, oni się spotykają już od dziesięciu lat, mają wspólne konto w szwajcarskim banku, pięcioro dzieci i świnkę morską. Po drugiej stronie słuchawki zapadło milczenie. Po chwili usłyszałam nieśmiałe pytanie: „Czy to wszystko prawda?”. Zapytałam, jak pani sądzi? I tu padła z ust rozgoryczonej kobiety ważna odpowiedź, że wydaje jej się, że nie. Oczywiście, że nie – powiedziałam, ale przecież pani to właśnie cały czas chciała usłyszeć.

Klientka zadzwoniła do mnie tydzień później i opowiedziała, że relacje z mężem trochę się poprawiły. Okazało się bowiem, że w pracy był bardzo poważny problem do rozwiązania, a mąż daleki był od myślenia o kochankach.

Czy trzeba szukać informacji o zdradzie?

A teraz historia z innej beczki. Dzwoni do mnie podenerwowana młoda kobieta, mówi, że bardzo kocha pewnego młodego chłopaka, że nie może bez niego żyć. Pytam jej zatem, w czym polega problem. Odpowiedź mnie zadziwia: „Chciałabym wiedzieć, czy mnie zdradza”. „Po co?” – pytam i tłumaczę, że nie trzeba szukać rysy w miłości, bo jeśli się bardzo szuka, to się zawsze znajdzie. Klientka się upiera, więc rozkładam karty i widzę inną, z którą ukochany klientki się od dłuższego czasu spotyka raz na jakiś czas, jest to relacja prawie wygasła, inercja, która za chwilę się wypali. Pytam więc samą siebie: mówić o tym klientce, czy nie? A jeśli mówić, to w jaki sposób? I dochodzę do wniosku, że prawda może ją zabić, dlatego zachowuję ją dla siebie. Wszystko jest dobrze, mówię. Tak, skłamałam, ale w słusznej, jak mi się wydało, sprawie. Miesiąc później miałam ponowny kontakt z klientką. Planowała ślub ze swoim ukochanym, po tamtej relacji w kartach nie było śladu, wszystko się zakończyło. To ona dla niego była najważniejsza. Wyobraźcie sobie, co by się wydarzyło, gdybym wtedy powiedziała, to co widzę.

Kiedy warto wiedzieć o skoku w bok?

Oczywiście istnieje wiele przykładów, kiedy o zdradzie należy obowiązkowo i niezwłocznie powiedzieć klientce. Zazwyczaj w takich sytuacjach kobiety same wiedzą najlepiej, że powinny uciekać daleko od partnera. Potrzebują tylko czegoś w rodzaju koła ratunkowego, którym jesteśmy, wypychając je na głęboką wodę, popychając do ważnego kroku i decyzji.

Szczerość to najważniejszy warunek naszej pracy. Prawdziwa pomoc następuje wtedy, kiedy między nami i klientami jest zaufanie. Musi jednak być jeszcze szczerość wobec siebie samego. Taka do końca, do bólu. My, eksperci, musimy zrozumieć, czego tak naprawdę klient oczekuje w danej chwili i na co jest gotowy.

Warto się poważnie zastanowić nad stawianiem pytania, analizując swoje oczekiwania od odpowiedzi i gotowość do jej przyjęcia, akceptacji i konsekwencji, jakie wywoła. I oczywiście brać pod uwagę też fakt, że nikt nie zna 100% odpowiedzi.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook