708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Najlepsze artykuły Autor: ,

Jak szybko i bezboleśnie wyjść z zakończonego związku

Bardzo często po rozstaniu ludzie rozchodzą się w różne strony, ale relacje nadal ciągną się za nami. Taki to paradoks. Dzieje się tak, że z przeszłości mentalnie lub astralnie dźwigamy za sobą ciężar nieudanego związku.

W dalszym ciągu porównujemy, cierpimy, wspominamy, przeżywamy dawno zakończoną relację. Dlaczego, rozstając się z kimś, nie zauważamy, że właśnie w tym samym momencie, otwierają się przed nami nowe możliwości?

Nawet w sytuacji, kiedy kobieta samodzielnie zdała sobie sprawę z tego, że jej związek jest już martwy, wciąż boje się podjąć decyzję o rozstaniu. Dlaczego ta decyzja jest tak trudna? To proste: boimy się załamania, cierpienia, które są nieodłącznym towarzyszem zerwania. Nawet, jeśli to rozstanie w końcu doszło do skutku, nie wiadomo z jakich przyczyn, ciągniemy za sobą te relacje, które nam w związku nie odpowiadały. Zobaczmy, dlaczego tak się dzieje. Istnieje pięć przyczyn takiego stanu rzeczy.

Pierwsza przyczyna energetyczna – błędnie wyciągnięty wniosek

Jeżeli kończąc związek, nie wyciągasz właściwego wniosku – po co taka sytuacja w ogóle miała miejsce w twoim życiu, wówczas myślami wciąż wracasz do tej relacji. Dlatego ważne jest zrozumienie, jaką naukę miały dla nas siły wyższe, pchając nas w ten związek.

Mężczyzna, dajmy na to, zdradził i odszedł. A ty nie przestajesz siedzieć, wyzywać go i obwiniać o zdradę. W tej sytuacji należy na problem spojrzeć obiektywnie, przecież przyczyny odejścia mogą być bardzo różne. Możliwe, że wyciągnęłaś niewłaściwe wnioski z zaistniałej sytuacji. Być może twój wybranek miał inne oczekiwania wobec ciebie. W takiej sytuacji wniosek jest jeden: należy pracować nad swoim rozwojem, uczyć się korzystać ze swojej kobiecości, a najważniejsze – pokochać siebie.

Druga przyczyna energetycznaniewykorzystana energia

Na wszystkie relacje dostajemy odpowiednią ilość energii. Dopóki ta energia się nie wyczerpie, będzie cię telepać. Może więc wystarczy pozbyć się jej nadmiaru? Można to zrobić poprzez śmiech lub poprzez łzy. Mówi się przecież: „popłacz, a lepiej się poczujesz” – tak właśnie jest. Innym doskonałym sposobem jest pośmianie się z kolejnej „miłości swojego życia”.

Trzecia przyczyna energetycznabłędna ocena przeznaczenia partnera

Bardzo często spotykamy na swojej drodze osoby nie tak po prostu, ale z jakiegoś powodu. Życie daje nam prezent w postaci nowych doświadczeń, chce nas czemuś nauczyć, co możesz osiągnąć tylko z daną osobą. Jednak nie zawsze, tworząc relację z daną osobą, osiągasz ten właśnie cel. Dlatego po rozstaniu coś w życiu pozostaje niedokończone, co nie pozwala na spokojne przejście nad ta zakończoną już relacją do porządku dziennego.

Pierwsza przyczyna psychologiczna – opór rozumu

Bardzo często nie możemy się pogodzić z tym, że związek się zakończył. Rozum jest w stanie podtrzymywać iluzję relacji, których już nie ma, nawet jeśli bardzo cierpisz, po powrocie do pustego domu. A dlaczego rozum płata nam takie figle? Bo, taki stan jest dla niego bezpieczny: zna go i wie, jakie mogą być konsekwencje. Cierpiąc, nie idziesz szukać innego mężczyzny, nie wdajesz się w przygody, czyli nie grozi ci nic gorszego! Dlatego mózg wysyła sygnały, aby nic nie zmieniać. Co robić w takiej sytuacji? Wyjaśnić swojemu rozumowi, że jesteś gotowa zaryzykować i wyjść na łowy nie po to, aby cierpieć jeszcze bardziej, ale po to, aby znaleźć szczęście. W tej sytuacji przeciwnika pokonasz tylko i wyłącznie działaniem.

Druga przyczyna psychologiczna – podświadomy masochizm

Ta przyczyna wywodzi się stąd, że natura ludzka bardzo lubi rozdrapywać stare rany, nie dając się im porządnie zabliźnić. Zwróć uwagę na to, czy użalanie się nad sobą nie poprawia ci humoru na chwilę? To droga donikąd. Spróbuj świadomie przekierować swoje myślenie na inne tory: kino, sprzątanie, zadania do wykonania itd. Kobiety szybko potrafią się pozbierać o ile pozwalają sobie na to.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook