708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Najlepsze artykuły Autor: ,

Dziennik pragnień– pięć kroków do marzenia

W tym artykule zdradzę prostą, ale skuteczna technikę, która pomoże określić naprawdę ważne marzenia i je spełniać.  

Najpierw kup piękny i niezwykły notes, z okładką, na którą nie możesz się napatrzeć.

Krok po kroku do marzenia

Krok 1. Zapisz wszystkie marzenia, które chcesz zrealizować. Jeśli trzeba, to poświęć na tę czynność nawet tydzień. Zapisz wszystko w dzienniku.

Krok 2. Po drugiej stronie napisz cel, do którego dane marzenie doprowadzi. Np. nowa sukienka przyniesie poczucie pewności siebie i atrakcyjności, albo pomoże odzyskać Adasia, albo pomoże wyjść za mąż. Pisz szczerze!

Krok 3. A teraz idź dalej i napisz co osiągniesz dzięki temu, co napisałaś obok marzenia. Np., jeśli odzyskasz Adasia – co ci to da? Opisz kolejny etap, np.: odzyskam Adasia i wyjdę za mąż, będę bardziej samodzielna, odzyskam pewność siebie.

Krok 4. A teraz posegreguj swoje marzenia wg pięciu różnych dziedzin życia, zwracając uwagę na to, co wykonałaś w kroku numer 3. Wybierz pięć najczęściej spotykanych motywów: finanse, praca, pewność siebie itd.

Krok 5. A teraz czas na pielenie grządki. Zostaw tylko te marzenia, które prowadzą do tego, co dla ciebie jest najważniejsze.

Jak spełnić swoje marzenia z dziennika?

A teraz na końcu dziennika zagospodaruj stronę, na której znajdą się zatwierdzone marzenia. Wpisujemy tam tylko te marzenia, które polepszą sytuację w jednej z pięciu najważniejszych dziedzin. Jeśli chcesz zwiększyć swoje dochody, to wybierz najbardziej pewne sposoby, a drobnicę wykreśl. Jeśli chcesz zyskać pewność siebie, to może się okazać, że nie powinnaś wychodzić za mąż, ale przeprowadzić się do innego miasta. Dziennik pomorze ci odkryć wiele nowego.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook