708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Najlepsze artykuły Autor: ,

W jaki sposób przy pomocy zwierząt pozbyć się negatywnej energii

Zwierzęta posiadają niezwykłe zdolności energetyczne. Bardzo dokładnie wyczuwają otoczenie i mogą leczyć różne schorzenia.

Istnieją przeróżne rodzaje terapii ze zwierzętami w roli głównej, opracowano wiele sposobów na ich wykorzystanie w celach zdrowotnych. Z punktu widzenia magii, zwierzaki posiadają zdolności ezoteryczne. Czarownice już od dawna wykorzystywały w swoich praktykach węże, ptaki, koty i innych przedstawicieli świata zwierzęcego. Ich energetyka wywiera na ludzi korzystny wpływ.

Kot pomoże pozbyć się negatywnej energii

Koty posiadają niezwykłe zdolności i mogą eliminować negatywną energię. Zwróć uwagę na te miejsca, w których kot śpi. Możliwe, że kładzie się na twoim ubraniu. Miejsce, w którym kot spędza dużo czas może być skupiskiem negatywnej energii.

Koty potrafią transformować negatywną energię w pozytywną. Istnieją obrządki magiczne z wykorzystaniem tego zwierzaka. Jeśli w twoim domu mieszka kot, obserwuj jego zachowanie również w czasie wizyty gości. Jeśli się chowa lub ucieka, to może oznaczać, że osoba ta może mieć złe zamiary i dostarczyć ci negatywnej energii. Za pomocą kotów dobrze jest oczyszczać energetykę domu. Wystarczy wziąć zabawkę kota i przejść się po całym mieszkaniu zgodnie z ruchem wskazówki zegara. Kot wchłonie negatywną energię i zamieni na neutralną.

Jeżeli czujesz ogromny stres lub jakiś negatywny nacisk z zewnątrz, włóż nogi do miski z ciepłą wodą i weź na kolana kota. Ten zabieg pomoże szybko odzyskać równowagę energetyczną i pozbawić się złych wpływów.

Pies obdarzy cię pozytywna energią

Psy posiadają inne właściwości. Śpią w tych miejscach, w których skupia się pozytywna energia, przechodzą silne życiodajne źródła. Pies jak gąbka wchłania pozytywną energię. Obcując z człowiekiem, przekazuję tę energetykę swojemu właścicielowi, opiekunowi. W celu pozbycia się złej energii wystarczy, aby pies posiedział przy twoich nogach. Spróbuj, a poczujesz najpierw lekką nieśmiałość i ociężałość, po czym może pojawić się uczucie ciepłego mrowienia i lekkość.

Wpływ innych zwierząt

Zwierzęta domowe posiadają swoje lecznice moce i mogą naprawdę pozytywnie zaskoczyć swoich właścicieli. Istnieje starożytne wierzenie: gdy dziecko zostało dotknięte urokiem, trzeba, aby je liznęła krowa. Podobno po tym prostym zabiegu z udziałem krasuli, wszystko wraca do normy.

Gady posiadają niezwykłe właściwości magiczne. Węże mogą skierować złą energię z powrotem do tej osoby, która nam ją przekazała. Wystarczy wziąć węża na ręce i zacząć równomiernie oddychać.

Ptaki również potrafią zniwelować złe moce. Wystarczy wziąć garść ziarna, wypowiedzieć w jej kierunku wszystko to, co leży ci na sercu i rzucić ptakom. Obserwując to, jak ptaki zjadają ziarno, wyobraź sobie, jak znikają twoje troski i problemy.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook