708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Najlepsze artykuły Autor: ,

Nawyki, na co zwracać uwagę pod czas zawierania znajomości?

 

Bardzo często już na pierwszym spotkaniu z nowo poznaną osobą, zadajemy sobie pytanie, czego się spodziewać po tej znajomości, jaki to jest człowiek, jakie są cechy jego charakteru?

Nie zawsze możemy na pierwszym spotkaniu zasypać rozmówcę lawina pytań, choć chcielibyśmy wiedzieć o nowo poznanym dużo więcej. Nie zawsze mamy też wspólnych znajomych, których możemy pociągnąć za język. Co możemy zrobić? Być bardzo dobrymi obserwatorami.

Na co zwracać uwagę?

Najwięcej zdradzą nawyki osoby obserwowanej. Nawyków nie da się kontrolować, dlatego to one mogą nam zdradzić pewne informacje.

Nawyki dzielą się według stopnia użyteczności dla właściciela i społeczeństwa:

- dobre (dają możliwość szybko i dokładnie realizować działania);

- nie na miejscu (działania bezsensowne, zupełnie niepotrzebne);

- szkodliwe (powstają w wyniku naśladowania i nieprawidłowych zachowań).

W celu wyrobienia obiektywnej opinii na czyjś temat nie powinniśmy analizować nawyków pod kątem tego podziału. Ich rozpatrywanie należy zacząć od sfery, rodzaju ich działalności, w wyniku której owe nawyki powstały.

Profesjonalne nawyki, kształtujące się w zależności od rodzaju działalności zawodowej.

Nawyk planowania sobie całego tygodnia w przód i doprowadzenie wszystkich spraw do końca, mówi o wysokim stopniu odpowiedzialności i stałości w poglądach. Nawyk szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji mówi o cechach przywódczych i pewności siebie. Z kolei skłonność do niekończących się poprawkach w raporcie i nieustannym sprawdzeniu tego, co się w nim napisało świadczy o braku pewności siebie w sferze zawodowej.

Nawyki związane z zachowaniem, pokazujące charakter danej osoby.

Nawyk ciągłego poprawiania włosów, zdradza chęć podobania się i niezadowolenia ze swojego wyglądu. Takie osoby powinny nauczyć się siebie akceptować, aby ich poczucie własnej wartości wzrosło. Nawyk okręcania pasma włosów na palce, świadczy o sentymentalizmie. Z kolei nawyk nieustannego trzymania w rękach jakichś przedmiotów i bawienie się nimi, mówi nam o zamkniętości i nerwowości. Maniera poprawnego wyrażania się świadczy o przewadze rozumu nad emocjami.

Życiowe nawyki, określające stopień szacunku do siebie samego i społeczeństwa.

Nawyk wsuwania krzesła pod stół po podniesieniu się z tegoż krzesła mówi o wysokiej kulturze osobistej. Sprzątanie po sobie – szacunek do otoczenia. Nawyk bycia  Убирать за собой – об уважении к окружающим.

Higieniczne, mówiące o tym, czy dana osoba ma szacunek do siebie samego.

Im więcej takich nawyków, związanych z higieną, tym większe samouwielbienie. Na odwrót działa dokładnie tak samo, im mniej uwagi poświęca się na higienę osobistą, tym większy brak samoakceptacji i miłości do swojej osoby.

Antyhigieniczne, określające stopień nerwowości.

O braku szacunku do otoczenia świadczą następujące nawyki: oblizywanie palców po jedzeniu, korzystanie z solniczki za palcem, a nie za pomocą łyżeczki, sięgnięcie po pokrojone jedzenie ręką, a nie widelcem itd. Nerwowość z kolei uwidacznia się poprzez obgryzanie paznokci, pogryzanie warg. Marzycielstwo ujawnia gryzienie długopisu lub ołówka.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook