708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Najlepsze artykuły Autor: ,

Rytuał na zamążpójście i przyciągnięcie wartościowego kandydata na męża

Ten rytuał jest skierowany do samotnych pań oraz tych, które już były w związku małżeńskim. Dzięki niemu pożegnasz się z samotnością, a obok ciebie pojawi się odpowiedni mężczyzna.

Rytuał ten należy wykonywać przez trzy pełnie pod rząd, bo energia Księżyca wywiera silny wpływ na kobiecą siłę.

Krok pierwszy: rozstanie z nieodpowiednimi mężczyznami

Najpierw musisz wyzwolić się z dawnych relacji i energetycznych powiązań z mężczyznami, którzy przynieśli rozczarowania i cierpienia. Napisz listę mężczyzn, którzy postąpili niesprawiedliwie lub zrobili ci przykrość. Nalej do szklanki wodę i postaw przed sobą. Zamknij oczy i wyobraź sobie czarny ekran. Na tym ekranie wyobraź sobie mężczyznę z listy. Powiedz mu to, czego nie zdążyłaś lub nie chciałaś powiedzieć osobiście. Postaraj się przeżyć swoje emocje i cierpienia w momencie tej relacji. Następnie wyobraź sobie jak ekran staje się jasny i przezroczysty. Poproś o wybaczenie i powiedz: „Uwalniam cię i zrywam połączenie energetyczne”. Te same czynności trzeba wykonać z każdym mężczyzną z twojej listy.

Dość często chowamy w sobie urazy wobec ojca, jeśli w twoim przypadku również ma to miejsce, włącz je do swojej listy. Nie musisz całego rytuału wykonywać za jednym razem, możesz robić przerwy. Po zakończeniu przemyj twarz wodą ze szklanki.

Krok drugi: przyciąganie odpowiedniego mężczyzny

Kup dwie obrączki, które będziecie razem z wybrankiem nosić na serdecznym palcu. Musisz samodzielnie wykonać rytualną świecę, która powinna ci wystarczyć na trzy sesje w kolejne pełnie. Należy stopić wosk, dodać do niego lubczyku, po 2 krople olejków: neroli, jaśminu, paczuli. Weź dwie małe gałązki brzozy i zwiąż je czerwoną nicią, aby powstał krzyż. Ten krzyż włóż na dno formy, w której powstanie twoja świeca. Teraz zanurz w formie knot i zalej woskiem z dodatkiem wszystkich wymienionych składników. Przed rytuałem świeca powinna przez trzy dni stać  w ciemnym miejscu.

Kiedy nadejdzie pełnia, po zachodzie słońca, postaw świecę między dłońmi, zrób 18 równomiernych głębokich wdechów i wydechów. Zapal świecę i rozpocznij pracę. Wypowiedz wszystkie pożądane cechy swojego wybranka, wyobraź sobie jakie emocje i uczucia będą ci towarzyszyć, kiedy ten mężczyzna pojawi się w twoim życiu.

A teraz pomyśl o realnych mężczyznach ze swojego otoczenia. Znajdź chociaż jedną pozytywną cechę w każdym z nich i ją wypowiedz na głos. Teraz weź 7 wdechów i wydechów, wyobrażając sobie jak wokół twojego pępka powstaje czerwony wicher i zaczyna się obracać zgodnie ze wskazówką zegara. Ten zabieg przyciągnie do ciebie uwagę ze strony mężczyzn.

A teraz czas na wyobrażenie, jak na wydechu wydychasz swoją samotność, a ono spala się w płomieniu świecy. Na wdechu zaś chłoniesz ciepło świecy, które wypełnia każdą komórkę twojego ciała, czyniąc cię przyciągającą, atrakcyjną dla przyszłego wybranka. Następnie weź obrączki i przetrzymaj nad płomieniem swojej świecy, wyobrażając sobie ślub i wspólną przyszłość z wybrankiem. Załóż obrączki na serdeczny palec. Zgaś świecę i schowaj do następnej pełni.

Obrączki musisz nosić przez trzy miesiące. Jeśli spotkasz swojego wybranka wcześniej, nie przerywaj rytuału.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook